Szkolenia menedżerskie i liderskie

Home > Szkolenia > Szkolenia menedżerskie i liderskie

W Leaders Island wierzymy, że liderzy i menadżerowie mają ogromny wpływ na swoje otoczenie i moc zmieniania świata na lepsze. Nasze szkolenia menedżerskie pomagają im to osiągnąć, wspierając ich w rozwoju, niezależnie od tego czy znajdują się oni na początku swojej przygody pracy z zespołem, czy są już doświadczonymi liderami C-level. Projektujemy je w oparciu o praktykę naszych mentorów, którzy byli lub są w miejscu do którego dążą nasi uczestnicy, a także rzetelną wiedzę naukową popartą badaniami. Dzięki temu szkolenia menedżerskie i szkolenia dla liderów są procesem precyzyjnie skonstruowanym, dającym wymierne i powtarzalne efekty, wzmacniające menadżerów niezależnie od podejmowanej tematyki czy osoby trenera. Oferowane szkolenia menedżerskie, w trakcie których towarzyszyliśmy już ponad 1500 liderom i menadżerom na drodze ich rozwoju i było to dla nas wspaniałe doświadczenie, które chętnie przeżyjemy razem z Tobą!

Jakie szkolenia menedżerskie chcemy Ci zaoferować?

W ofercie Leaders Island znajdziesz szkolenia menedżerskie dopasowane do różnorodnych potrzeb naszych Partnerów: od szkoleń przeznaczonych dla początkujących liderów, którzy dopiero uczą się zarządzać swoim zespołem i potrzebują w tym merytorycznego wsparcia, po takie skierowane do doświadczonych menadżerów wyższego szczebla, którzy chcą poznać lepsze metody kierowania wieloma zespołami. Pomagamy też liderom odnaleźć się w coraz szybciej zmieniającej się rzeczywistości i podpowiadamy, jak skutecznie zarządzać zespołami zdalnie oraz jak wprowadzać w życie techniki komunikacji, które pomogą utrzymać zdrowe relacje w teamie.

Szkolenie menedżerskie i liderskie "Fundament początkującego lidera"

Fundament Początkującego Lidera

19-20, 26-27 października 2023 / Kraków
(W SALI, 4 dni szkolenia)

Rozpocznij już dziś swoją drogę do efektywnego działania wynikającego z osobistej skuteczności menedżerskiej zbudowanej na solidnych podstawach. Szkolenie menedżerskie “Fundament Początkującego Lidera” przeznaczone jest dla początkujących liderów i menadżerów chcących jak najlepiej wystartować ze swoim rozwojem. Podczas tego szkolenia menedżerskiego liderzy uzyskują narzędzia, które będą potem wykorzystywali w całej swojej dalszej karierze.

Zapisz się

4223 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie z komunikacji "Komunikacja to Twoja praca"

Komunikacja to Twoja Praca

16-18 października 2023 / Kraków
(W SALI, 3 dni szkolenia)

Naucz się rozmawiać tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie, stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu.

Zapisz się

4223 PLN

+ 23% VAT

Warsztat dla liderów/liderek prowadzących zespół

Motywacja Wewnętrzna, czyli co nas napędza

Prosimy o kontakt na adres: biuro@leadersisland.com / Kraków / ONLINE (BADANIE) / W SALI (WASZTAT)

Celem szkolenia jest poznanie i zrozumienie źródeł motywacji wewnętrznej a następnie wykorzystanie tej siły do wzmocnienia skuteczności swojego zespołu.

Zapisz się

2664 PLN

+ 23% VAT

Mediacje szkolenie "Osiąganie porozumienia w organizacji" - grafika oferty szkolenia

Osiąganie Porozumienia w Organizacji / Rozwiązywanie konfliktów i mediacje

25-26 września 2023 / Kraków
(W SALI)

Naucz się wykorzystywać konflikty do swojego rozwoju osobistego. Nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej sieci społecznej są konflikty różnego rodzaju i intensywności. Potrafią one zarówno niszczyć więzi, jak i je budować. Jak zostaną wykorzystane, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Zapisz się

2664 PLN

+ 23% VAT

Akademia Komunikacji Menedżerskiej i Akademia relacji: Szkolenie z komunikacji

Akademia Komunikacji Menedżerskiej

21 września / Kraków – cykl 6 spotkań
(W SALI)

Budowanie trwałych i dobrych relacji w zespole jest kluczem do sukcesu, a zaczyna się od skutecznej komunikacji. Szkolenie menedżerskie pozwala menadżerom w praktyce przećwiczyć sytuacje bezpośrednio wzięte z praktyki liderskiej i na podstawie tego doświadczenia poprawić złe nawyki komunikacyjne.

Zapisz się

9075 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie "Prowadzenie Rozmów Rozwojowych" w Leaders Island

Prowadzenie Rozmów Rozwojowych

13-14 grudnia 2023 / Kraków
(2 dni, W SALI)

Skuteczny lider powinien znać metody wspierania pracowników na różnych etapach rozwoju swoich kompetencji. Podczas warsztatu nauczysz się stosowania wybranych narzędzi coachingowych w praktyce i zdobędziesz umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów rozwojowych.

Zapisz się

2664 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie menedżerskie i liderskie "Ja i mój zespół w czasie zmian"

Ja i mój zespół w czasie zmian

Prosimy o kontakt na adres: biuro@leadersisland.com / Kraków
(W SALI)

Zmiany naruszają status quo organizacji i zespołów w różnych aspektach. Samozarządzanie zmianą i w zmianie jest procesem. Nie przebiega według gotowych schematów i prowadzi do rezultatów, które nie są do końca określone, ponieważ zachodzą w zespole ludzi.

Zapisz się

2664 PLN

+ 23% VAT

Leadership Development Intensive Warsztat dla liderów i menedżerów

Leadership Development Intensive

Prosimy o kontakt na adres: biuro@leadersisland.com / Warszawa

Warsztat dla liderów i menedżerów. Skorzystaj z wiedzy światowej klasy eksperta w zakresie przywództwa i rozwoju organizacji.

Zapisz się

9000 PLN + 23% VAT

Skuteczna facylitacja spotkań - Warsztat

Skuteczna facylitacja spotkań

18-19 października 2023 / Kraków

Warsztat dla wszystkich, którzy prowadzą spotkania. Naucz się, jak osiągnąć pożądane rezultaty w Twoim spotkaniu dzięki pracy z zaangażowanymi uczestnikami.

Zapisz się

2664 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie menedżerskie i liderskie "Wdrożenie rekomendacji w zespole"

Management through employee experience

Kraków / Prosimy o kontakt
(W SALI)

Warsztat oparty na metodologii Design Thinking. Wznieś przywództwo na wyższy poziom korzystając z myślenia projektowego!

Zapisz się

Prosimy o kontakt

Szkolenia dla menedżerów i liderów podniosą Twoje umiejętności zarządzania

Niezależnie od tego, czy jesteś urodzonym przywódcą, czy dopiero uczysz się zarządzać ludźmi, warto wspierać swój rozwój w tym obszarze profesjonalną wiedzą i eksperckim doświadczeniem. Jakościowe szkolenia menedżerskie skierowane do liderów i menadżerów są najlepszą metodą podnoszenia swoich kompetencji i doskonalenia umiejętności, a uczestnictwo w nich może przynosić owoce jeszcze przez długie lata naszej kariery.

Zaufali nam:

Zobacz inne nasze szkolenia

Opinie o szkoleniach

Marcin Bała - Dyrektor Zarządzający
Marcin Bała
Dyrektor Zarządzający

Jest to pierwsze szkolenie menedżerskie po którym od razu widzę pewne elementy, które u mnie w zespole są do poprawienia i wiem, że zostawiając je samym sobie nie rozwiążą się a będą potęgować niechęć i frustrację jego członków. Nie mogę się doczekać możliwości przetestowania siebie pod względem komunikacji, która tak naprawdę jest obecna na każdym etapie pracy menedżera i błędy na tym polu mogą mieć ogromny wpływa na motywację, rozmowę korygującą, wyznaczanie celów, delegowanie zadań, „zarządzanie zmianą” … itd. itp.

Agnieszka Więckowska - Dyrektor Sprzedaży
Agnieszka Więckowska
Dyrektor sprzedaży

Dziękuję! Za te cztery ciekawe spotkania, które pozwolą mi odważniej podejmować działania w zakresie zarządzania (choć nie tylko). Uczestniczyłam w kilku, a może i więcej szkoleniach. Żadne nie było dla mnie tak interesujące, dobrze przygotowane i poprowadzone. Aż mi milej pracować nad sobą.

Jakub Rzeszutko - Project Manager
Jakub Rzeszutko
Project Manager

Brałem udział w szkoleniu dla Młodych Menedżerów. Uważam, że było to jedno z najciekawszych oraz najbardziej wartościowych szkoleń, w jakich do tej pory uczestniczyłem. Dzięki niemu otworzyłem oczy na kwestie, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Jestem przekonany, że po wprowadzeniu w życie przedstawionych tematów polepszyły się relacje w moim zespole oraz jego efektywność. Zauważyli to nawet sami pracownicy. Mam również wrażenie, że moja postawa została doceniona przez moich przełożonych, gdyż od marca rozpoczynam pracę na nowym stanowisku.

Zobacz więcej rekomendacji

Nie ma znaczenia to, czy sam jesteś szefem lub pracujesz na stanowisku kierowniczym w niewielkiej firmie. Każdy dobry przywódca wie, że bez ciągłego rozwijania swoich własnych kompetencji on sam daleko nie zajdzie – podobnie jak jego zespół. Dlaczego? Ponieważ to lider powinien zawsze wskazywać drogę swoim podopiecznym i pierwszy stawiać na niej pierwszy krok. Jaki powinien być?

Przede wszystkim musi być to osoba, która odnosi sukcesy zarówno na “swoim terenie” jak i poza nim. To taki, który z jednej strony ma wysoko rozwiniętą charyzmę, ale jednocześnie predyspozycje, które z drugiej strony podpiera wysoko rozwiniętymi kompetencjami. Wiadomo, że umiejętności i wiedza nie rozwiną się same z siebie. Aby rozpocząć proces kształcenia, warto zainwestować w profesjonalne szkolenia menedżerskie, których na rynku nie brakuje. Więc co konkretnie możemy Ci zaoferować?

Szkolenia dla menedżerów – każdy może, nie każdy potrafi

 

Powiedzmy sobie szczerze – nikt nie rodzi się przywódcą. W szkoleniu menadżerskim biorą udział zarówno osoby, które mają ku temu predyspozycje, jak i osoby całkowicie początkujące w tej dziedzinie. Na szczęście w naszej ofercie Leaders Island bezproblemowo znajdziesz takie szkolenia menedżerskie, które dopasujesz do swoich potrzeb i osobistych preferencji. Dbamy o to, aby każdy menedżer, który do nas dołączy, wyciągnął jak najwięcej wiedzy przydatnej dla siebie.

My też nie lubimy nudnych i wielogodzinnych wykładów, dlatego dzięki nam poznasz różne narzędzia, ale o tym dowiesz się na samym szkoleniu. Możesz zacząć od:

  • szkoleń przeznaczonych początkującym liderom. Uczysz się działać w zespole? A może potrzebujesz merytorycznego wsparcia? W takim wypadku szkolenie menadżerskie tego typu będzie wręcz idealne dla Ciebie,
  • szkoleń kierowanych do doświadczonych menadżerów wyższego szczebla, którzy chcą poznać dogłębną metodykę kierowania małym, jak i wieloma zespołami.

Oczywiście chętnie pomagamy też liderom odnaleźć się w stale zmieniającej się rzeczywistości. Tym samym podpowiemy, jak dobrze zarządzać zespołami zdalnie oraz jak wprowadzić w życie takie komunikaty, które pomogą Ci utrzymywać zdrowe relacje w teamie oparte na sympatii i szacunku.

Nie ma dla nas znaczenia to, czy jesteś urodzonym przywódcą. Zarządzanie ludźmi nie jest wcale proste, a jeśli dopiero teraz zainteresował Cię ten temat, to warto wesprzeć swój własny rozwój w tym obszarze. Co wybrać? Przede wszystkim wybierz taki kurs, który wzbogaci Cię o profesjonalną wiedzę przekazaną od ekspertów-praktyków. Unikaj z kolei podejrzanie tanich kursów lub takich, które nie mają zbyt dobrych opinii. W przypadku szkoleń menadżerskich nie ma miejsca na kompromisy. Sprawdzone szkolenia menedżerskie są najlepszą metodą do podnoszenia swoich własnych kompetencji i udoskonalenia swoich umiejętności. A uczestnictwo w szkoleniach menadżerskich na pewno przyniesie soczyste owoce Twojej karierze. Sprawdź i przekonaj się sam, że warto wybrać szkolenia dla menedżerów od Leaders Island!

Zmień swój świat na lepsze niewielkim kosztem

 

Zmiany warto zacząć od siebie. W Leaders Island wierzymy, że to właśnie menadżerowie i leaderzy mają największy wpływ na otaczającą ich rzeczywistość. Zmienić świat na lepsze? Ty też możesz. Szkolenia menedżerskie Leaders Island od wielu lat pomagają osiągnąć zamierzone cele. Na każdym kroku kariery staramy się wspierać w rozwoju – niezależnie od tego, czy dany szef znajduje się dopiero na początku swojej przygody z zespołem, czy też ma do czynienia z weteranami C-level. Wyróżnia nas pasja oraz miłość do tego, co robimy. Przyjemne z pożytecznym to odwieczny sukces. A jeśli dodamy do tego dobre ceny, to zyskasz na tym o wiele więcej.

A co możemy powiedzieć o samych szkoleniach? Każde z nich rzetelnie projektujemy na podstawie praktyk naszych mentorów, którzy tak samo jak Ty chcieli chłonąć wiedzę i postawić swój pierwszy krok na drodze do efektywnego zarządzania zespołem. Wszystkie informacje, które uzyskasz na szkoleniach, oparto o sprawdzoną wiedzę naukową. Dzięki temu masz pewność, że nawet “najmniejsze” szkolenia menadżerskie i dla liderów są precyzyjnie skonstruowane. Od nas możesz oczekiwać tylko jednego. Damy Ci powtarzalne i wymierne efekty. Każdego z menadżerów przygotujemy na tyle, aby niezależnie od interesującej go tematyki czy otaczających go osób w zarządzaniu czuł się jak… ryba w wodzie. My sami towarzyszyliśmy już ponad 4000 menadżerom i liderom na drodze rozwoju. My też wiele się nauczyliśmy – było to dla nas niesamowite doświadczenie, które chętnie przeżyjemy i z Tobą!

Na jakie szkolenia dla menadżerów warto się zapisać? Wybierz coś dla siebie!

 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Potrzeby, jak i sam rynek stale się zmieniają. Sztuką jest bycie elastycznym, aby jak najmniejszym kosztem być w stanie dopasować się do niego. Dzisiejszy świat stwarza wiele wyzwań. Chciałeś powiedzieć “problemów”? Potraktuj każdą bolączkę jak wyzwanie. Dzięki nam to możliwe.

Dlaczego warto się szkolić? Zobacz sam, co Cię czeka:

  • zdalne zarządzanie zespołem – niestety, praca w trybie “online” stała się codziennością dla wielu przedsiębiorstw. A to z kolei wiąże się z dodatkowymi wyzwaniami, z którymi musi sprostać dobry szef,
  • feedback – udzielanie informacji zwrotnej to ważny, choć często pomijany proces w komunikacji między menedżerem, a pracownikiem,
  • organizacja oraz prowadzenie spotkań – udane briefingi motywują. Nigdy nie dadzą uczucia straconego czasu. Warto nauczyć się prowadzić od podstaw, bo każdy najmniejszy element ma znaczenie.
  • budowanie zespołu od podstaw – dzięki nam dowiesz się, jak poruszać się w procesie rekrutacji oraz wykorzystać ukryty potencjał współpracowników,

Jak widzisz, do zaoferowania mamy Ci naprawdę wiele – a to tylko niewielki kawałek naszej oferty. Przed ostatecznym wyborem zastanów się dobrze, czego tak naprawdę oczekujesz oraz co Cię dokładnie interesuje. Mogą do nas przyjść nawet prawdziwi mistrzowie w swoim fachu – może i oni dowiedzą się czegoś ciekawego. Bo prawdziwy mistrz uczy się całe życie. Szkolenia dla menedżerów czekają.

Szkolenia menadżerskie – warto być dobrym liderem

 

Nauka to potęgi klucz. A my chcemy Ci przekazać cały pęk kluczy. Dzięki szkoleniom menadżerskim nauczysz się rozmawiać tak, aby jak najbardziej wpływać na otoczenie. Chcesz sprawdzić, jaki efekt będą miały wprowadzone przez Ciebie zmiany? Pragniesz uświadomić swoim współpracownikom to, jak wielkie znaczenie ma ich praca? A może szukasz odpowiedniej zachęty do osiągnięcia wspólnego celu? Cele łączą ludzi.

Zatem naucz się wydobywać ze swojego zespołu zawsze 100%. Zbudowanie zespołu to nie sztuka. Prawdziwą siłą jest jego szlifowanie i utrzymanie w dobrych warunkach i pozytywnej atmosferze. Zwycięski zespół, który skutecznie odnosi sukcesy zawsze i wszędzie – szkolenia dla menedżerów od Leaders Island pokażą Ci, jak to osiągnąć. Czy szybko? Wszystko wymaga czasu. Jedno jest pewne. Możesz liczyć na zdumiewający efekt. A jeśli nie wiesz, co wybrać, to daj nam znać, Chętnie pomożemy Ci z wyborem. Zapisz się już teraz!

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X