Szkolenia menedżerskie

Home > Szkolenia > Szkolenia menedżerskie

W Leaders Island wierzymy, że liderzy i menadżerowie mają ogromny wpływ na swoje otoczenie i moc zmieniania świata na lepsze. Nasze szkolenia menadżerskie pomagają im to osiągnąć, wspierając ich w rozwoju, niezależnie od tego czy znajdują się oni na początku swojej przygody pracy z zespołem, czy są już doświadczonymi liderami C-level. Projektujemy je w oparciu o praktykę naszych mentorów, którzy byli lub są w miejscu do którego dążą nasi uczestnicy, a także rzetelną wiedzę naukową popartą badaniami. Dzięki temu szkolenia dla liderów są procesem precyzyjnie skonstruowanym, dającym wymierne i powtarzalne efekty, wzmacniające menadżerów niezależnie od podejmowanej tematyki czy osoby trenera. Podczas szkoleń towarzyszyliśmy już ponad 1500 liderom i menadżerom na drodze ich rozwoju i było to dla nas wspaniałe doświadczenie, które chętnie przeżyjemy razem z Tobą!

Jakie szkolenia menedżerskie chcemy Ci zaoferować?

W ofercie Leaders Island znajdziesz szkolenia dopasowane do różnorodnych potrzeb naszych Partnerów: od szkoleń przeznaczonych dla początkujących liderów, którzy dopiero uczą się zarządzać swoim zespołem i potrzebują w tym merytorycznego wsparcia, po takie skierowane do doświadczonych menadżerów wyższego szczebla, którzy chcą poznać lepsze metody kierowania wieloma zespołami. Pomagamy też liderom odnaleźć się w coraz szybciej zmieniającej się rzeczywistości i podpowiadamy, jak skutecznie zarządzać zespołami zdalnie oraz jak wprowadzać w życie techniki komunikacji, które pomogą utrzymać zdrowe relacje w teamie.

Szkolenie "Fundament początkującego lidera"

Fundament Początkującego Lidera

17-18, 24-25 lutego 2022
(ONLINE, 4 dni szkolenia)

Rozpocznij już dziś swoją drogę do efektywnego działania wynikającego z osobistej skuteczności menedżerskiej zbudowanej na solidnych podstawach. Szkolenie to przeznaczone jest dla początkujących liderów i menadżerów chcących jak najlepiej wystartować ze swoim rozwojem. Podczas tego szkolenia liderzy uzyskują narzędzia, które będą potem wykorzystywali w całej swojej dalszej karierze.

Zobacz szkolenie

3 289 PLN + 23% VAT

Szkolenie "Komunikacja to Twoja praca"

Komunikacja to Twoja Praca

Kraków / 9-11 lutego 2022
(ONLINE, 3 dni szkolenia)

Naucz się rozmawiać tak, aby wpływać pozytywnie na swoje otoczenie, stymulować pożądane zmiany, uświadamiać współpracownikom znaczenie ich pracy, zachęcać ich do wsparcia waszego wspólnego celu.

WIĘCEJ

3 839 PLN

+ 23% VAT

Szkolenie "Wdrożenie rekomendacji w zespole"

Wdrożenie Rekomendacji w Zespole

23 lutego 2022 ( 5 x 1,5h co 2 tygodnie)
(ONLINE)

Naucz się wydobywać ze swojego zespołu jego najwyższy potencjał. Szkolenie z poziomu intermediate skierowane jest do doświadczonych liderów i menadżerów, którzy znają już podstawowe techniki zarządzania. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zbudować i utrzymać zwyciężający zespół, który skutecznie odnosi powtarzalne sukcesy – to szkolenie pokaże Ci jak to osiągnąć.

WIĘCEJ

1 757 PLN

+ 23% VAT

Akademia Komunikacji Menedżerskiej

Akademia Komunikacji Menedżerskiej

Kraków / 15 marca 2022 – cykl 6 spotkań
(W SALI)

Budowanie trwałych i dobrych relacji w zespole jest kluczem do sukcesu, a zaczyna się od skutecznej komunikacji. Szkolenie pozwala menadżerom w praktyce przećwiczyć sytuacje bezpośrednio wzięte z praktyki liderskiej i na podstawie tego doświadczenia poprawić złe nawyki komunikacyjne.

WIĘCEJ

7 425PLN

+ 23% VAT

Osiaganie Porozumienia w Organizacji / Rozwiązywanie konfliktów i mediacje

Kraków  / 21-22 marca 2022
(W SALI)

Naucz się wykorzystywać konflikty do swojego rozwoju osobistego. Nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej sieci społecznej są konflikty różnego rodzaju i intensywności. Potrafią one zarówno niszczyć więzi, jak i je budować. Jak zostaną wykorzystane, zależy tylko i wyłącznie od nas. Konflikt to okazja do poznania siebie, drugiej osoby i potencjału drzemiącego w relacji. To dla Ciebie unikalna szansa, aby wejść na wyższy poziom rozwoju osobistego oraz poprawić jakość relacji w Twojej organizacji – podczas tego szkolenia dowiesz się jak to osiągnąć.

WIĘCEJ

2 299 PLN

+ 23% VAT

Ja i mój zespół w czasie zmian

Kraków  / 24 marca 2022
(ONLINE)

Zmiany naruszają status quo organizacji i zespołów w różnych aspektach. Samozarządzanie zmianą i w zmianie jest procesem. Nie przebiega według gotowych schematów i prowadzi do rezultatów, które nie są do końca określone, ponieważ zachodzą w zespole ludzi.

WIĘCEJ

1 375 PLN

+ 23% VAT

Szkolenia dla menedżerów i liderów podniosą Twoje umiejętności zarządzania

Niezależnie od tego, czy jesteś urodzonym przywódcą, czy dopiero uczysz się zarządzać ludźmi, warto wspierać swój rozwój w tym obszarze profesjonalną wiedzą i eksperckim doświadczeniem. Jakościowe szkolenia skierowane do liderów i menadżerów są najlepszą metodą podnoszenia swoich kompetencji i doskonalenia umiejętności, a uczestnictwo w nich może przynosić owoce jeszcze przez długie lata naszej kariery.

Zobacz inne nasze szkolenia

Opinie o szkoleniach

Jest to pierwsze szkolenie po którym od razu widzę pewne elementy, które u mnie w zespole są do poprawienia i wiem, że zostawiając je samym sobie nie rozwiążą się a będą potęgować niechęć i frustrację jego członków. Nie mogę się doczekać możliwości przetestowania siebie pod względem komunikacji, która tak naprawdę jest obecna na każdym etapie pracy menedżera i błędy na tym polu mogą mieć ogromny wpływa na motywację, rozmowę korygującą, wyznaczanie celów, delegowanie zadań, „zarządzanie zmianą” … itd. itp.

Agnieszka Więckowska

Dyrektor sprzedaży

Dziękuję! Za te cztery ciekawe spotkania, które pozwolą mi odważniej podejmować działania w zakresie zarządzania (choć nie tylko). Uczestniczyłam w kilku, a może i więcej szkoleniach. Żadne nie było dla mnie tak interesujące, dobrze przygotowane i poprowadzone. Aż mi milej pracować nad sobą.

Jakub Rzeszutko

Project Manager

Brałem udział w szkoleniu dla Młodych Menedżerów. Uważam, że było to jedno z najciekawszych oraz najbardziej wartościowych szkoleń, w jakich do tej pory uczestniczyłem. Dzięki niemu otworzyłem oczy na kwestie, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Jestem przekonany, że po wprowadzeniu w życie przedstawionych tematów polepszyły się relacje w moim zespole oraz jego efektywność. Zauważyli to nawet sami pracownicy. Mam również wrażenie, że moja postawa została doceniona przez moich przełożonych, gdyż od marca rozpoczynam pracę na nowym stanowisku.

Zobacz więcej rekomendacji

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X