Li Insights – wnioski z menedżerskich porażek

Czego dowiesz się
z tego video?

Menedżerowie często mówią o sukcesach a my w Leaders Island wiemy, że najwięcej uczą nas upadki i potknięcia. Dlatego w trakcie spotkania: Li Insights wyprodukowaliśmy program, którego celem było … porozmawianie o porażkach. W programie wzięli udział:

Dariusz Marzec Prezes Zarządu Ekstraklasy SA. Współzałożyciel klastra doradczego SAIA. Niegdyś profesjonalny koszykarz w pierwszoligowej drużynie Stali Stalowa Wola. Absolwent m.in. AE w Krakowie i SWPS w Warszawie. Zarządzał działami sprzedaży i marketingu wielkich korporacji (w tym L’Oreal i Monster Energy), a do niedawno także Klubem Legia Warszawa. Jak przystało na menedżera ze sportowym zacięciem, wyznaczył sobie ambitny KPI: podwojenie frekwencji na polskich stadionach.

Jerzy Sikorski Niezależny konsultant, doradca i członek zarządu licznych spółek, wykładowca London Business School i Business Development Lead & Executive w Henley Business School. Ostatnio głównym obszarem jego zainteresowania są start-upy, które wspiera profesjonalnie od etapu powstawania pomysłu po zarządzanie w chwili, kiedy… przestają być start-upami. Jego droga życiowa od urodzin w obozie dla polskich uchodźców wojennych w UK po najwyższe stanowiska w biznesie (głównie w branży medycznej i biotechnologicznej) to temat na długą i fascynującą powieść.

Krzysztof Grucela Doradca biznesowy. 12 lat doświadczeń menedżerskich w ramach działów sprzedaż, kontrolingu finansowego, audytu oraz działu operacyjnego koncernu Coca Cola Hellenic. Motto życiowe: „Największy wpływ na Swoje życie masz Ty Sam”.

Sprawdź inne wartościowe treści

Podcast “Z Warsztatu Lidera”

Korzystaj z dobrych praktyk doświadczonych liderów.
The Light Book

The Light Book

Poznaj historie wybitnych liderów z całego świata.
Artykuły Leaders Island

Artykuły

Poszerz swoją wiedzę na temat zarządzania i rozwoju.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której
celem jest świadomy i mądry rozwój.
Scroll to Top