Możesz zbudować mistrzowski zespół

Czego dowiesz się
z tego video?

Zdobycie mistrzostwa kraju w Futbolu Amerykańskim, stworzenie najlepszej drużyny harcerskiej na świecie czy osiąganie nieprzeciętnych wyników w biznesie to proces czyli sekwencja kroków, które musisz wykonać jako menadżer. Dawid Ostręga opowie Wam od czego bezwzględnie zaczyna budowę każdego zespołu.

DLACZEGO TO ROBIMY ?

Wierzymy, że jesteś w stanie zmienić świat – i świat biznesu – na lepsze. Teraz, odkąd zostałeś menedżerem, masz na to większą szansę.
Pomożemy Ci odkryć Twój wielki potencjał i być najlepszym.

JAK TO ROBIMY?

Wspieramy Twój awans, wyposażając Cię w narzędzia do budowania skutecznego przywództwa, pewności siebie i samoświadomości menedżerskiej. Opieramy to na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas praktyki biznesowej. Inspirujemy Cię do rozwoju, abyś nie był sam na swojej ścieżce kariery.

CO ROBIMY ?

Szkolimy młodych menedżerów i przyszłych liderów, tworząc dla nich przestrzeń ciągłego rozwoju. Odkryjesz w nim swobodę świadomego doskonalenia swoich umiejętności i talentów. Fundamenty przywództwa odzwierciedlają Twój osobisty sukces oraz sukcesy organizacji, w której pracujesz lub będziesz pracować. A może, mamy nadzieję, w lepszej przyszłości.

Dawid Ostręga
Najlepszy trener wśród menedżerów i odwrotnie.

Menedżer z 15-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Zarządzał w takich firmach jak EPAM System, IBM, SolarWinds, SKK. Zawodnik Futbolu Amerykańskiego.Człowiek zorientowany na zespołowe osiągnie celów. Kapitan drużyny University of Hertfordshire Hurricanes z którą zdobył dwukrotnie mistrzostwo Anglii. Kapitan młodzieżowych mistrzów Wielkiej Brytanii.Stanowisko prezesa łączy z funkcją trenera drużyny Kraków Kings, z którą zdobył mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Sprawdź inne wartościowe treści

Podcast “Z Warsztatu Lidera”

Korzystaj z dobrych praktyk doświadczonych liderów.
The Light Book

The Light Book

Poznaj historie wybitnych liderów z całego świata.
Artykuły Leaders Island

Artykuły

Poszerz swoją wiedzę na temat zarządzania i rozwoju.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której
celem jest świadomy i mądry rozwój.
Scroll to Top