O dobrym przywódcy powiedzą: „Sami to zrobiliśmy"

Lao – Tse

Home > 8 fatalnych nawyków niekompetentnych menedżerów

Dziękujemy za potwierdzenie Twojego adresu email.

Zobacz, jakie główne grzechy menedżera wymienia John Scherer i jakie daje wskazówki, aby je pokonać. Wierzymy, że możesz stać się liderem już dziś!

Najlepsi uczą się od najlepszych. Rozwiń się jako lider pod okiem dr. Johna Scherera, światowej klasy mentora biznesu i mówcy motywacyjnego.

Jeśli zainspirowała Cię pierwsza lekcja Johna Scherera i chciałbyś więcej praktycznych wskazówek od światowej klasy eksperta, odbierz 50% rabat na całe szkolenie!

Tak, chcę RABAT!

“Manager as Leader. How Good Could You Be?” to ponad 4-godzinne szkolenie, dostępne w formule e-learningu. Obejmuje następujące tematy (dowiedz się więcej):

1. Ty na stanowisku menedżera i Ty w roli lidera
2. Cykl życia systemów ludzkich
3. „Powierzchnia wody”
4. Czego się spodziewać po procesie zmian?
5. Lider jako dobry słuchacz
6. Jakie wyzwania Cię zaskoczą?
7. Jak stawić opór… oporowi? I to metodą AIKIDO?
8. Praca z oporem i nad oporem
9. Przepis na przełom
10. Trzy niezmienne siły
11. Szczeble drabiny komunikacyjnej
12. Cztery języki w pracy

CO ROBIMY?

 

Tworzymy przestrzeń rozwoju dla młodych menedżerów – przyszłych przywódców. Sprawiamy, że świadomie doskonalą kompetencje i talenty. Pomagamy przedsiębiorstwom budować przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie potencjału kadry kierowniczej.

DLACZEGO ROBIMY,
TO CO ROBIMY?

Wiemy, że nikt nie rodzi się wybitnym liderem, ale jesteśmy pewni, że każdy młody menedżer ma w sobie wielki potencjał i może osiągnąć mistrzostwo. Wierzymy, że każdy z nich może zmieniać świat – także biznesu – na lepsze.

JAK TO ROBIMY?

 

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu praktyków biznesu, wyposażamy młodych menedżerów w narzędzia i techniki niezbędne do budowania przywództwa opartego na zaangażowaniu i mocnej osobowości lidera. Dążymy do tego, by trwałe fundamenty ich przywództwa przekładały się na sukcesy organizacji, w których pracują.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X