Podcast 87

Co motywuje ludzi z IT? – raport w oparciu o RMP – Katarzyna Janas

Subskrybuj:

Co motywuje ludzi z IT? – raport w oparciu o RMP

Odcinek 87 podcastu Z Warsztatu Lidera Co motywuje ludzi z IT? – raport w oparciu o RMP to rozmowa z Katarzyną Janas – ekspertką i praktykiem w zakresie motywacji wewnętrznej i zarządzania przez Indywidualizację. Współzałożycielka i partnerka zarządzająca w RMP Polska. Współpracując przez ostatnie 15 lat z kadrą managerską nad rozwojem osobistym managerów i ich zespołów utwierdziła się w przekonaniu, że nic w życiu nie daje satysfakcji, jeżeli człowiek nie ma motywacji i pasji do tego, co robi.

W ostatnim czasie dużą wagę przykłada się do zgłębiania tematu motywacji w sektorze IT i projektowania rozwiązań mających na celu dbanie o dobrostan i efektywność tej grupy.

Co tak naprawdę motywuje programistów, menedżerów, project managerów, testerów i analityków? Jakie mają potrzeby oraz jak tworzyć środowisko, w którym będą mogli z zaangażowaniem realizować zlecone projekty?

Zapraszamy na kolejny podcast z serii o motywacji wewnętrznej w ujęciu Reiss Motivation Profile®. W tym odcinku porozmawiamy o motywacji ludzi z IT na bazie raportu opublikowanego w 2023 r., w którym analizowane są profile potrzeb 159 przedstawicieli branży IT.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź szkolenia:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top