Podcast 53

Czy skuteczna organizacja szuka lidera od zaraz? – Krzysztof Raś

Subskrybuj:

Czy skuteczna organizacja szuka lidera od zaraz?

Odcinek 53 „Czy skuteczna organizacja szuka lidera od zaraz?” podcastu  Z Warsztatu Lidera to rozmowa z Krzysztofem Rasiemvice prezesem ds. technologii i szefem polskiego oddziału Bitpanda. Podczas naszego kolejnego już spotkania z Krzyśkiem, opowiemy o nowym i niezwykle interesującym graczu na polskim rynku fintech, który przybliża świat inwestowania w aktywa cyfrowe, każdemu, kto tylko dysponuje dostępem do internetu.

Na tle firmy Bitpanda opowiemy, od czego zacząć budowanie oddziału, organizacji oraz zespołu, dlaczego brak aktywnego działania jest czasem bardziej skuteczne niż szybkie realizowanie wyznaczonych celów i na jakim etapie budowy  zwracać uwagę na kulturę w zespole, a na jakim w organizacji?

Na podstawie swojego szerokiego doświadczenia, Krzysztof opowie, jak świadomie planować cele organizacji i co mają ze sobą wspólnego nord star oraz prezydenckie 100 dni? W końcu, poruszymy niełatwy temat rekrutacji, również na rynku krakowskim, wskazując czym Bitpanda przyciąga osoby, które najlepiej pasują do jej organizacji i co robi, aby wartości i postawy okazały się wspólnym i autentycznym mianownikiem długotrwałej współpracy.

Chcesz poznać skuteczne kroki budowania organizacji, dowiedzieć się, które role są kluczowe na początku i dlaczego; poznać nieszablonowe podejście do employer value proposition?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu Z Warsztatu Lidera!

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top