Podcast 52

Jak wspierać samoświadomość i rozwój pracownika – na przykładzie u2i? – Karolina Hałaszkiewicz i Rafał Dziwiński

Subskrybuj:

Jak wspierać samoświadomość i rozwój pracownika – na przykładzie u2i?

Odcinek 52 podcastu Z Warsztatu Lidera  „Jak wspierać samoświadomość i rozwój pracownika – na przykładzie u2i.” to rozmowa z  Karoliną Hałaszkiewicz i Rafałem Dziwińskim z u2i, firmy która oddaje władzę w ręce swoim pracownikom.

To czwarty odcinek, zamykający cykl nt. dobrych praktyk w samoorganizującej się organizacji.

Tematem tego spotkania jest rozwój pracowników. Pokazuje jak zaplanować, usystematyzować i wpierać ten proces, nawet jeśli opiera się on w dużej mierze na odpowiedzialności i proaktywności działań samego pracownika.

Nasi goście wskazują narzędzia oraz role w organizacji, które od samego początku pomagają pracownikowi odkrywać swój potencjał, rozwijać kompetencje zarówno twarde, jak i te społeczne. Wskazujemy na ogromne znaczenie „satelitarnej” informacji zwrotnej, która obok samoświadomości pracownika, jest podstawą do wytyczania ścieżek rozwoju.

Chcesz się dowiedzieć, jak wspierać rozwój tych osób, które nie chcą wychodzić poza swoją strefę komfortu? Zapraszamy przed głośniki!

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top