Podcast 70

Skuteczne i efektywne prowadzenie spotkań – Marek Cienkiewicz

Subskrybuj:

Skuteczne i efektywne prowadzenie spotkań

Odcinek 70 podcastu Z Warsztatu Lidera „Skuteczne i efektywne prowadzenie spotkań” to rozmowa z Markiem Cienkiewiczem – kierownikiem zespołów IT w międzynarodowych organizacjach, przewodnikiem beskidzkim i trenerem Leaders Island w obszarze facylitacji spotkań. W czasie 20 lat działalności zawodowej Marek tworzył, prowadził i rozwijał zespoły dostarczające oprogramowanie i usługi IT. W tym czasie przygotował, przeprowadził i podsumował setki spotkań, a swoje praktyczne doświadczenie wzbogacił wiedzą uzyskaną w Szkole Facylitatorów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czas jest krytycznie ważnym zasobem, dlatego nie można pozwolić sobie na jego marnowanie poprzez uczestnictwo w nieefektywnych spotkaniach.

Efektywne i skuteczne spotkania to takie, które angażują uczestników i prowadzą do osiągnięcia zamierzonych celów.

Czemu w organizacjach często mamy do czynienia z nudnymi spotkaniami, które nie prowadzą do wypracowania żadnych rezultatów? Jak zapobiegać i radzić sobie z takim zjawiskiem?

Pamiętajmy, że za każdym dobrym spotkaniem stoi pewien proces, którego można się nauczyć!

Zapraszamy do wysłuchania 70 odcinka podcastu, podczas którego wraz z zaproszonym gościem rozmawiamy o sztuce prowadzenia spotkań oraz omawiamy konkretne wskazówki jak przygotować efektywne spotkanie.

Skorzystaj z doświadczenia Marka Cienkiewicza i dowiedz się, jak sam możesz stać się skutecznym facylitatorem spotkań.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź szkolenia:

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top