Podcast 19

Wybitna skuteczność w biznesie. Ciało: ruch – Łukasz Grass

Subskrybuj:

Wybitna skuteczność w biznesie. Ciało: ruch

Odcinek 19 „Wybitna skuteczność w biznesie. Ciało: ruch” podcastu Z Warsztatu Lidera to rozmowa z Łukaszem Grass, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, współzałożycielem i redaktorem naczelnym Akademii Triathlonu. Łukasz to również redaktor naczelny Business Insider Polska, prezes spółki Wydawnictwa Sportowe i Naukowe oraz autor książek.

W tym odcinku poruszamy tematykę skuteczności w biznesie. Mówimy o tym co sprawia, że jesteśmy bardziej produktywni i efektywni w działaniach.

Osiąganie wybitnych wyników wymaga energii oraz rytmicznego przechodzenia pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Wie o tym każdy, kto uprawia sport. Aby funkcjonować optymalnie potrzebujemy czterech źródeł energii: fizycznej, emocjonalnej, umysłowej i duchowej.

Z Łukaszem rozmawiamy o tym, w jaki sposób poprawić jakość naszego życia i zadbać o swoje zdrowie. Sen, odżywianie i kondycja fizyczna – jako elementy mające wpływ na sukces zawodowy.

Mówimy o stereotypach i rozwoju popularności aktywności fizycznej wśród polskiego społeczeństwa. Łukasz demaskuje wymówkę braku czasu – mówi o złej logistyce oraz złych nawykach.

Czy menedżer może działać jak maszyna? Hasła multitasking, dostępność, produktywność oraz praca ponad siły to codzienność wielu osób. Polacy prowadzą w rankingu najbardziej zestresowanych pracowników w Europie.

Od czego zacząć zmianę swojego stylu życia? Jak radzić sobie z negatywnym wpływem zjawiska stresu oraz nadmiaru obowiązków?

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Podobne artykuły:

Sprawdź szkolenia:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top