ZWINNE ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM, CZYLI LEAN LEADER. Beata Mosór-Szyszka Leaders Island Podcast 27

Home > Leaders Island Podcast > ZWINNE ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM, CZYLI LEAN LEADER. Beata Mosór-Szyszka Leaders Island Podcast 27

Zwinne zarządzanie zespołem, czyli Lean Leader.

Odcinek 27 „Zwinne zarządzanie zespołem, czyli Lean Leader.” podcastu Z Warsztatu Lidera, to rozmowa z Beatą Mosór-Szyszką, kobietą budującą nowe wartości, trendy i kierunki działań w biznesie. Stawiającą krzywą uczenia się oraz rozwoju ponad cel.  Co-founder & Strategist w firmie Project People. Firmy no-management’owej, w której budowanie strategii i podejmowanie decyzji to zadanie każdego członka zespołu.

W podcaście Beata podzieli się zasadami pracy z klientami, które obowiązują w firmie Project People. Opowie o roli lidera stojącego na pograniczu dwóch systemów zarządzania (no-management’owego oraz lean’u).

Wyjaśni dlaczego przestrzeń do rozwoju jest ważna i w jaki sposób oddziaływuje na samodzielność zespołu oraz jego produktywność.

Beata zdradzi swój własny przepis na sukces firmy. Uzasadni dlaczego nie warto jest zamykać się w ramach i z jakiego powodu nie powinniśmy podążać na ślepo, według instrukcji oraz zasad poszczególnych modeli zarządzania.

Na bazie własnych doświadczeń Beata podzieli się spostrzeżeniami na temat eksperymentowania, podejmowania ryzyka w przewodzeniu, a przede wszystkim w doborze optymalnego stylu zarządzania dla organizacji.

Mówimy o roli lidera w zespole. Beata przekonuje, że osoba przewodząca zespołem powinna tworzyć przestrzeń do rozwoju. Ponadto relacja łącząca lidera oraz pracowników powinna charakterakteryzrwać się przede wszystkim zaufaniem. Dzięki któremu wzrośnie samodzielność zespołu oraz poszczególnej jednostki, a to natomiast doprowadzi do rozwoju całego zespołu.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

  • Jakimi wartościami powinna kierować się firma?
  • Jak pracować z klientami?
  • Delegowanie zadań, czy wolność wyboru?
  • Co stanowi siłę zespołu i wyników?
  • Jakie style zarządzania są odpowiednie dla mojej organizacji?

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Twórz podcast „Z warsztatu menedżera” razem z nami!

Pragniemy zaprosić Cię do społeczności „Z Warsztatu Menedżera”. Aby dołączyć wystarczy wysłać maila na adres: zwm(at)leadersisland.com .

Możesz też zrobić to za pośrednictwem naszego formularza.

Dołączając do społeczności ZWM zyskujesz:

  • Dostęp do unikalnych materiałów wideo.
  • Z wyprzedzeniem dowiesz się kto będzie naszym kolejnym gościem.
  • Jako członek społeczności ZWM masz również wpływ na poruszaną przez nas tematykę podcastów.

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Podobne artykuły

Beata-Mosor-Szyszka_The-Light-Book-
Ostatnio dodane odcinki podcastu
 

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X