Leaders Island Podcast

Wyzwania Początkującego Lidera

Wiemy, że nikt nie rodzi się liderem, lecz się nim staje. Każdy specjalista, nawet wybitny, po awansie na pierwszą pozycję liderską buduje swoje kompetencje praktycznie od nowa.
Fundament Początkującego Lidera  szkolenie
Wyzwania Poczatkującego Lidera Podcast

Nasze doświadczenie w Leaders Island wskazuje, że najbardziej skutecznym wsparciem liderów i menedżerów na początku liderskiej ścieżki, jest połączenie ich z mentorami, którzy byli lub są w miejscu, do którego dążą początkujący liderzy.

Zapraszamy do wysłuchania serii podcastów o wyzwaniach, jakie czekają na początkujących liderów, w oparciu o historię awansu zaproszonych gości.

Jeśli chcesz skorzystać z doświadczenia naszych mentorów i razem z nimi szlifować kompetencje niezbędne do tego, aby poprowadzić nowo objęty zespół do zwycięstwa, to zapraszamy na warsztat “Fundament Początkującego Lidera”.

Odcinki podcastu z cyklu:
Wyzwania Początkującego Lidera

Podcast 32
Podcast, w którym rozmawiamy o awansie na stanowisko menedżera w nieco innej odsłonie. Poruszamy temat braku satysfakcji oraz niezadowolenia płynącego z awansu.
Podcast 30
Podcast, w którym rozmawiamy o najważniejszym elemencie organizacji –świadomym liderze. Michał opowiada o satysfakcji, jaką daje mu rola przewodzenia i wspierania zespołu. Dyskutujemy o tym, co dokładnie w praktyce oznacza twierdzenie „kompetentny szef”.
Podcast 23
Podcast o tym, jak naprawdę wygląda praca menedżera. Rozmawiamy na temat pracy lidera w kontekście wspierania i wyszukiwania potencjału u pracowników. Ten podcast stanowi pełny opis tego, w jaki sposób słowa: „Przechodzisz w rolę lidera.” zmieniają życie zawodowe.
Podcast 22
Podcast, w którym mówimy o tym, w jaki sposób dostosować się do pozycji awansu, jak dobrać i wypracować najlepszy styl zarządzania dla poszczególnej grupy ludzi. Rozmawiamy na temat tego, w jaki sposób delegować zadania lub jakich narzędzi używać w pracy lidera.
Podcast 20
Podcast o tematyce awansu oraz rozwoju kariery. Rozmawiamy o tym, w jaki sposób postrzegać otoczenie, wykorzystywać okazje do rozwoju i wyjść poza strefę komfortu.

Sprawdź szkolenia:

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top