Zaplanuj z nami transformację swojej organizacji

Change Management

Liderzy odgrywają kluczową rolę w skutecznym przeprowadzaniu zmian w organizacjach. Od lat wspieramy naszych partnerów, wyposażając kadrę menedżerską w niezbędne kompetencje potrzebne do efektywnego zarządzania zespołami i procesami w nieprzewidywalnych okolicznościach. 
Change Management szkolenia
Leaders Island zmiany w biznesie

Zmiany w biznesie

W biznesie – nawet tym największym, który wydaje się istnieć „od zawsze” – zmiana jest czymś nieuniknionym. Przykładowo: tylko 52 firmy, czyli zaledwie 10,4% z listy Fortune 500 w 1955 r., pozostało na liście opublikowanej w 2021 roku. To oznacza, że prawie 90% firm z tej pierwszej listy zbankrutowało, połączyło się lub zostało przejętych przez innych lub nadal istnieją, ale spadły z tego rankingu. Wiele firm z listy opublikowanej w 1955 roku to dziś nierozpoznawalne, zapomniane organizacje. Średnia długość życia firmy z indeksu giełdowego S&P 500 w 1961 roku wynosiła około 61 lat. Dziś to niecałe 18 lat.
Zmiana jest częścią życia zawodowego lidera, a jeśli jest generalna lub intensywna może być także dużym wyzwaniem. Wyjście z niego zwycięsko wymaga umiejętności skutecznego zarządzania zmianą.

Skuteczne zarządzanie zmianą

Co robią firmy odnoszące sukcesy? Jak zapewniają sobie nie tylko przetrwanie, ale także ciągły rozwój?

Jesteśmy przekonani, że firmy mogą przewidzieć, zaplanować i przygotować się tylko na pewną dozę zmian. Bardziej bezpieczną strategią jest zbudowanie kultury i wyposażenie pracowników, w tym liderów i menedżerów, w kompetencje pozwalające elastycznie reagować na zmieniające się reguły gry. Organizacje złożone z adaptujących się zespołów mogą przetrwać wszelkie burze i wyzwania, jakie napotkają. Wymaga to od liderów mądrej współpracy, która opiera się na potencjale każdego ze współpracowników.

Skuteczne zarządzanie zmianą
Leaders Island Józef Kącki

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów

Wiemy, że w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, zdolność do adaptacji i efektywnej transformacji staje się kluczowym elementem sukcesu każdej organizacji. Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem, wiedzą i narzędziami, które będą niezwykle pomocne w przejściu przez wymagający proces zmian. 

W Leaders Island specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu w zakresie transformacji organizacyjnej. Bez względu na to, czy Twoja firma stoi przed wyzwaniem restrukturyzacji, implementacji nowych technologii, czy też chce poprawić efektywność operacyjną, jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć cele, dbając przy tym zarówno o interes organizacji, jak i dobro jej pracowników.

Projektując ścieżkę rozwoju w ramach programu Change Management, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych partnerów. Wraz z doświadczonymi mentorami, dostosowujemy strategię i wybieramy najlepszą formę programu, zapewniając skuteczne i trwałe rezultaty.

Chętnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy skuteczne rozwiązanie.

Case study

Rezultaty i feedback

Leaders Island - Home
Leaders Island - Home

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top