Zaplanuj ścieżkę rozwoju dla liderek w Twojej organizacji

Women in Business

Program dla organizacji wspierających kobiety w wykorzystaniu ich liderskiego potencjału. Warsztaty, szkolenia i sesje indywidualne mające na celu rozwój kompetencji menedżerskich i komunikacyjnych u kobiet. 

Change Management szkolenia
Leaders Island zmiany w biznesie

Rozwój liderek w organizacji

Women in Business to ścieżka rozwoju zaprojektowana z myślą o wspieraniu kobiet w pełnym wykorzystaniu ich liderskiego potencjału.

Program dla kobiet to inspirująca podróż do pogłębienia samoświadomości, rozwoju umiejętności komunikacyjnych i relacyjnych, wzmocnienia pewności siebie i zbudowania odwagi do podejmowania nowych wyzwań. Ważnym elementem ścieżki są warsztaty szlifujące wybrane kompetencje niezbędne w pracy skutecznej liderki.

Jak wygląda program dla kobiet?

Women in Business to program prowadzony przez praktyków biznesu, co zapewnia uczestniczkom niepowtarzalną okazję do skorzystania z doświadczenia i wiedzy budowanej latami. Poprzez ćwiczenia praktyczne, a także interakcje i wsparcie od innych uczestniczek, kobiety będą miały okazję rozwijać kompetencje liderskie, pewność siebie i skuteczność w komunikacji.

Program dla kobiet to ścieżka rozwoju przechodząca przez kilka obszarów oferowanych w Leaders Island (Leadership Campus, Social Skills Lab, Powerful Speaking Arena, Personal Development Center).

Planowanie ścieżki Women in Business rozpoczynamy od spotkania, na którym omawiamy potrzeby organizacji, profil uczestniczek i cele projektu. W kolejnym kroku przygotowujemy plan rozwojowy, na który składają się szkolenia, warsztaty, mentoring indywidualny, badania psychometryczne oraz retrospektywy.

Świadome i pewne siebie liderki to przyszłość każdej organizacji, dlatego już dziś zaplanuj dla nich ścieżkę rozwoju!

Skuteczne zarządzanie zmianą

Chętnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy skuteczne rozwiązanie.

Co mówią liderzy

Leaders Island - Home
Leaders Island - Home

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top