Mentalne wsparcie dla liderów oraz ich współpracowników

Home > Szkolenia > Szkolenia menedżerskie i liderskie > Mentalne wsparcie dla liderów oraz ich współpracowników

Mentalne wsparcie dla  liderów oraz ich współpracowników

Online

Aktualna sytuacja dużej niepewności wywiera na liderów i ich współpracowników dodatkową presję psychiczną. Praca w modelu zdalnym z równoczesnym pełnieniem roli rodzica i nauczyciela, informacje napływające z mediów czy brak wpływu na postępującą pandemię to tylko przykłady podnoszące poziom długotrwałego stresu.

Wspierając przez ostatnie lata setki liderów, poznawaliśmy ich potrzeby, sukcesy oraz troski. Biorąc pod uwagę aktualne wyzwania proponujemy Tobie oraz Twoim współpracownikom wsparcie w momencie kiedy być może będzie ono wyjątkowo potrzebne.

Profesjonalni, licencjonowani i sprawdzeni psychoterapeuci, którym można zaufać

Oferujemy szybki, bezpieczny i łatwy dostęp do wysokiej jakości usług akredytowanych i doświadczonych terapeutów (psychologów i psychiatrów), którzy mogą pomóc liderom i ich współpracownikom w wielu wyzwaniach wywołanych aktualną sytuacją.

Potrzeba

Lider lub pracownik zamawia sesję wsparcia on-line poprzez formularz pod adresem: https://leadersisland.com/mental/ 
Wcześniej organizacja zgłaszającego powinna zamówić sesję lub pakiet sesji on-line dla pracowników.

Dopasowane wsparcie

Osoba po zamówieniu sesji otrzymuje rekomendację terapeuty i terminu spotkania do akceptacji.

Komunikuj się po swojemu, aby czuć się komfortowo.

Sesję online odbywa się na żywo w dogodnym czasie dla osoby zainteresowanej. Ma ona możliwość połączenie się z telefonu, tabletu lub komputera w formacie wideo lub rozmowy audio.

Poznaj wybranych terapeutów

Lidia Gadomska – Mrozowska

Psychoterapeuta, psycholog. Prowadzi psychoterapię, w szczególności, zaburzeń depresyjnych i lękowych, zaburzeń osobowości, problemów związanych ze stresem, kryzysowymi wydarzeniami życiowymi. Ukończyła szkolenie w psychoterapii psychodynamicznej w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ.

Pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. W pracy terapeutycznej łączy podejście psychodynamiczne z innymi szkołami , w tym poznawczą i behawioralną. Posiada 20 lat doświadczenia w pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Agnieszka Fusińska-Korpik

Psychoterapeuta, psycholog, dr n. społecznych. Pracuje na oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Wykładowca na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie.

Karolina Załęga

Psychoterapeuta, ukończyła czteroletni kurs psychoterapii psychoanalitycznej przy Oddziale Zaburzeń Osobowości i Nerwic, Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiegio w Krakowie, gdzie pracuje m. in. dla Ośrodka Badań Edukacji I Rozwoju.

Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną, pomagając osobom doświadczającym kryzysów psychicznych, konfliktów wewnętrznych oraz zmagającym się trudnościami osobistymi.

Biorąc pod uwagę wrażliwy charakter kontraktu z terapeutą oraz wagę oferowanego wsparcia, zapewniamy kontakt z zachowaniem zasad ochrony danych osobowych oraz konsultacje wyłącznie z doświadczonymi psychologami i psychiatrami z dużym doświadczeniem terapeutycznym

Jesteś o krok od uzyskania wsparcia!

Nie zwlekaj więc i już dziś zamów sesję on-line z terapeutą.

Po zapisie na sesję zaproponujemy Ci termin i terapeutę do akceptacji.

Sesja on-line: 50 minut

250 netto + 23% VAT

Zapisz się

Jeśli masz jakieś pytania związana z wsparciem mentalnym on-line napisz do nas na adres: mental@leadersisland.com

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X