Ufność jest realną fatamorganą i bezgranicznym celem

Bogdan Białek

Home > Film > Ufność jest realną fatamorganą i bezgranicznym celem

Podziel się tym nagraniem ze znajomymi

Twórca magazynu Charaktery postawił zaskakującą w świecie biznesu tezę. Zastanawia się, czy wysoki poziom zaufania jest naiwnością, a być może wręcz głupotą, czy przeciwnie: źródłem siły w sytuacjach trudnych, nawet z pozoru beznadziejnych…

Bogdan Białek
Wydawca i redaktor naczelny miesięcznika psychologicznego „Charaktery”. Z wykształcenia psycholog, z zawodu także dziennikarz, naukowiec, popularyzator i… biznesmen (jako twórca oraz menedżer szeregu odnoszących sukcesy przedsięwzięć wydawniczych).
Zasłużony dla ruchu solidarnościowego. Od lat znany z działalności publicznej, zwłaszcza z ogromnego zaangażowania w dialog chrześcijańsko-żydowski. Prezes Stowarzyszenia im. Jana Karskiego. Przekraczającą ramy tej kolumny listę jego inicjatyw, zasług i nagród można znaleźć w Wikipedii.
Jego postawę życiową nieźle oddaje to, jak własnymi słowami określa odbiorcę stworzonego przez siebie czasopisma: „»Charaktery« czytają tzw. reformatorzy, […] ludzie zainteresowani kreatywnym wpływem na swoje życie, którzy próbują coś więcej zrozumieć, zwłaszcza w sferze kontaktów międzyludzkich”.

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X