WEBINAR // Kogo mam w zespole? Kluczowe refleksje liderów wygrywających zespołów

WEBINAR // Kogo mam w zespole? Kluczowe refleksje liderów wygrywających zespołów

Bezpłatny WEBINAR, 22 września 2021r, godz.15:00

Spotkanie poprowadzą:
Dawid Ostręga (Li)  i Paweł Kozłowski (u2i)

Podczas webinaru dowiesz się, jak zbudować zespół gotowy do walki o najwyższe cele.
Postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Dlaczego sukces zespołu zaczyna się już na etapie rekrutacji i jego tworzenia?
  • Jak możemy poznać lepiej swoich współpracowników i jakie narzędzia proponują nasi Prowadzący?
  • Jak wykorzystać potencjał indywidualny oraz zespołowy współpracowników do skutecznego „obstawienia” pozycji w swojej organizacji?
ZAPISUJĘ SIĘ

POZNAJ PROWADZĄCYCH WEBINAR

Dawid Ostręga

Nie jest szkoleniowcem, „coachem” ani teoretykiem. Jest specjalistą od zespołowego osiągania celów, czego dowiódł, zarządzając m.in. w firmach takich jak EPAM System, IBM, SolarWinds, czy SKK. Stworzył od podstaw cztery centra deweloperskie w Krakowie.

Poza biznesem odbudował drużynę harcerską, z którą uzyskał tytuł najlepszej na światowym zlocie w Kanadzie. Jako zawodnik futbolu amerykańskiego trzykrotnie zdobył mistrzostwo Wielkiej Brytanii i wielokrotnie przewodził reprezentacji narodowej. W roli trenera stworzył zespół Kraków Kings, z którym sięgnął po mistrzostwo i wicemistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Gdy jest zmęczony obowiązkami dyrektorskimi w Shell Energy czy prowadzeniem młodzieżowej drużyny Kraków Kings, wsiada na motocykl i relaksuje umysł, zwiedzając przepiękną Małopolskę. Na dwóch kołach dotarł do każdego kraju w Europie i do większości stanów USA.

Dawid Ostręga - Leadersisland

Paweł Kozłowski

Z wykształcenia programista, dołączył do swojej pierwszej (i jak do tej pory jedynej) firmy – u2i – w czasie studiów na AGH.

Siedem lat później doszedł do wniosku, że jego analityczne podejście do problemów połączone z umiejętnością myślenia strategicznego może bardziej przydać się gdzie indziej. Dlatego porzucił programowanie na rzecz “ogarniania organizacji”.

W swojej obecnej roli, łączącej obowiązki COO i “woźnego-złotej-rączki”, skupia się na usprawnianiu płaskiej struktury u2i i upewnianiu się, że rzeczy dzieją się tam gdzie to konieczne.

Mieszka w Krakowie wraz z żoną Kasią i ich dwojgiem dzieci: Karoliną i Michałem.

KILKA SŁÓW O WEBINARZE

Podczas spotkania będziemy chcieli pokazać, jak możesz budować potencjał swoich współpracowników, w oparciu o konkretne narzędzia i wprowadzone procesy, jak np. w firmie u2i, o czym opowie Paweł. Dawid zaś podzieli się swoim szerokim doświadczeniem, zarówno z boiska, gdzie na co dzień wzmacnia skuteczne zespoły sportowe, jak i od strony biznesowej, wskazując dobre praktyki budowania zespołowości, wykorzystując indywidualne talenty.

Z webinaru skorzystają na pewno:

  • menedżerowie zarządzający zespołami,
  • HR menedżerowie
  • oraz wszyscy, którzy chcą mądrze budować swój potencjał lidera
ZAPISUJĘ SIĘ

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X