Zaczynasz pracę z zespołem lub budujesz go od podstaw? Gratulacje!

Przed Tobą wielka przygoda, w której z chęcią Ci pomogę dzieląc się praktycznym doświadczeniem mentorów z przestrzeni Leaders Island.
Skorzystaj z wiedzy, która pozwoli Ci wystartować w dobrym kierunku.
Wierzę, że w oparciu o poniższe wskazówki będziesz w stanie zbudować swój własny MISTRZOWSKI ZESPÓŁ!

Poniżej znajdziesz cykl trzech odcinków podcastu z zakresu BUDOWANIA ZESPOŁU, nagranych z Dawidem Ostręgą. Dawid to osoba z ogromnym doświadczeniem, które zdobywał nie tylko w branży biznesowej ale również sportowej - był kapitanem narodowej drużyny futbolu amerykańskiego oraz trenerem tej dyscypliny w USA i Polsce. Bazując na swoich doświadczeniach dzieli się swoją wiedzą i przekazuje praktyczne wskazówki.

Aby łatwiej było Ci poukładać wiadomości przygotowaliśmy dla każdego odcinka dodatkowy artykuł, który znajduje się na stronie podcastu.

MISTRZOWSKI ZESPÓŁ. STRUKTURA. REKRUTACJA. PRZEWODZENIE. Dawid Ostręga Leaders Island Podcast 11

8 października, 2018 by

Podcast na temat roli właściwej struktury zespołu, rekrutacji i podejściu do przewodzenia. Mówimy o właściwym dopasowaniu członków zespołu oraz o tym, że w tworzeniu najlepiej funkcjonującego zespołu musimy mieć świadomość jakim rodzajem lidera jesteśmy my sami.

0 0 więcej

BUDUJ ZESPÓŁ Z KULTURĄ! Dawid Ostręga Leaders Island Podcast 4

10 kwietnia, 2018 by

Podcast, w którym skupiamy się na budowaniu kultury organizacyjnej, która jest integralną częścią biznesu i wpływa na prawie każdy aspekt działalności firmy. Definicja nowej kultury organizacyjnej. Zasady, na których powinna bazować organizacja.

0 0 więcej

INDYWIDUALNY TRENING PRACY ZESPOŁOWEJ. Dawid Ostręga Leaders Island Podcast 1

11 lutego, 2018 by

Podcast o tym jak sprawić, by w zarządzanej przez nas grupie ludzi zrodził się prawdziwy duch zespołowy. Zastanawiamy się czy mistrzostwo jest osiągnięciem zespołu, czy raczej indywidualnych osób? Mówimy o wartość pojedynczej osoby w zespole oraz o jego budowie.

0 0 więcej
Wróć do listy odcinków podcastu

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X