Jeśli zaczynasz pracę z zespołem lub budujesz go od podstaw to GARTULUJE!

Przed Tobą wielka przygoda, w której z chęcią Ci pomogę dzieląc się praktycznym doświadczeniem mentorów z przestrzeni Leaders Island. Skorzystaj z wiedzy, która pozwoli Ci wystartować w dobrym kierunku. Wierzę, że Twoje działanie w oparciu o poniższe wskazówki utrzyma Cię natomiast w ruchu.

Po pierwsze poniżej znajdziesz cykl trzech odcinków podcastu na temat budowy mistrzowskiego zespołu nagranych z Dawidem Ostręgą. Oprócz wielu lat spędzonych na zarządzaniu zespołami w biznesie Dawid był także mistrzem Anglii i kapitanem narodowej drużyny w futbolu amerykańskim oraz trenerem tej dyscypliny USA i w Polsce. Posiada duże praktyczne pojęcie o budowie zespołów. Dla każdego z odcinków przygotowałem artkuł jako komentarz do poruszanych treści.
c

ZWM 011: Mistrzowski zespół. Struktura. Rekrutacja. Przewodzenie.

Październik 8, 2018 by

W trzecim odcinku z serii budowanie zespołu, DAWID OSTRĘGA mistrz Anglii w futbolu amerykańskim przekonuje o wadze właściwej struktury zespołu, rekrutacji i podejściu do przewodzenia. Rozmawiamy o tym jak wykorzystać regułę 30 minut, nogę w wodzie i dyskryminację do budowy zespołu gotowego do walki o najwyższe cele. Dawid dzieli się własnym doświadczeniem na temat tego, […]

0 0 więcej

ZWM 004: Buduj zespół z kulturą!

Kwiecień 10, 2018 by

Dzisiejszy podcast stanowi kontynuację pierwszego odcinka. Po wykonaniu fundamentalnych kroków niezbędnych do tego, aby w grupie pojawił się duch zespołowy, skupimy się na budowaniu w niej kultury organizacyjnej. Jaki jej model wybrać? Jak sprawić, aby przyjęła się bez większego oporu z różnych stron? Na te pytania odpowiadam w rozmowie z Dawidem Ostręgą, łączącym wieloletnie doświadczenie menedżerskie [...]

0 0 więcej

ZWM 001: Indywidualny trening pracy zespołowej.

Luty 11, 2018 by

Jak sprawić, by w zarządzanej przez nas grupie ludzi zrodził się prawdziwy duch zespołowy? Czy mistrzostwo jest osiągnięciem zespołu, czy raczej indywidualnych osób? Jak wyzwolić w podwładnych zaangażowanie?

0 0 więcej

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X