Cykle tematyczne podcastu

Budowa zespołu podcasty

Budowa mistrzowskiego zespołu

Odcinki podcastu jak zbudować zespół gotowy do zdobywania najwyższych celów.

skuteczne zespoły projektowe podcasty

Ekstremalnie skuteczne zespoły projektowe

Odcinki podcastu jak w jednostkach specjalnych zwykli ludzie tworzą niezwykłe grupy projektowe.

osiąganie porozumienia w organizacji podcasty

Osiąganie porozumienia w organizacji

Odcinki podcastu w jaki sposób wykorzystać konflikt w celu rozwoju organizacji i pracowników.

Wszystkie odcinki

Leaders-Island-Podcast-50-Pawel-Glaz-CHRONIE-BO-KOCHAM-CZYLI-DLACZEGO-WARTO-SIE-UBEZPIECZYC.png

CHRONIĘ, BO KOCHAM, CZYLI DLACZEGO WARTO SIĘ UBEZPIECZYĆ Paweł Głaz Leaders Island Podcast 50

Luty 12, 2021 by

Czy planujesz długoterminowo swoje życie rodzinne? A może, jak niestety większość z nas, wypierasz z rozważań przykrą konieczność z ostatecznym rozliczeniem wszystkich swoich zobowiązań? Zapraszam Cię w tym odcinku do głębszej refleksji nad życiem, odpowiedzialnością i poczuciem sprawczości i bezpieczeństwa.

0 0 więcej
Leaders-Island-Podcast-49-Piotr-Gąsiorowski-THE-GLOBAL-LEADERSHIP-SUMMIT-–-SUBIEKTYWNE-PODSUMOWANIE-DLA-LIDERA

THE GLOBAL LEADERSHIP SUMMIT – SUBIEKTYWNE PODSUMOWANIE DLA LIDERA Piotr Gąsiorowski Leaders Island Podcast 49

Styczeń 7, 2021 by

Jak budować psychologiczne bezpieczeństwo w ciągle zmieniającym się środowisku, czy cofanie obietnic jest budujące i jak rozwijać odporność, która pomoże podnieść się po przegranej bitwie? Liderze, zapraszamy na nasze podsumowanie The Global Leadership Summit i całego wyjatkowego roku 2020.

0 0 więcej
Leaders Island Podcast 48 JAK DOWIEZC CEL I NIE ZWARIOWAC CZYLI RZECZYWISTOSC OCZAMI PMa

JAK DOWIEŹĆ CEL I NIE ZWARIOWAĆ CZYLI RZECZYWISTOŚĆ OCZAMI PMa? Igor Mróz Leaders Island Podcast 48

Grudzień 10, 2020 by

Dobry project management działa jak sprawna lokomotywa, która napędza działanie organizacji, ale to również ciężki kawałek chleba, co może generować ogrom stresu i frustracji. Jak ogarnąć rzeczywistość projektową, aby czuć sprawczość i zaangażowanie zespołu? Konkretnie (i bez zbędnych treści) posłuchaj w dzisiejszym odcinku!

0 0 więcej

WELLBEING PRACOWNIKÓW – MODA, CZY KONIECZNOŚĆ? Tomek Chaciński Leaders Island Podcast 47

Listopad 19, 2020 by

Posłuchaj, jak z punktu widzenia lidera zadbać o indywidualne potrzeby swoich ludzi, wpływając inspirująco na ich wellbeing, a przez to na wzrost ich zaangażowania i motywacji.

0 0 więcej

CZY LIDER ZWINNY, TO ODPOWIEDŹ NA DZISIEJSZE CZASY? Mariusz Chrapko Leaders Island Podcast 46

Październik 20, 2020 by

W wyczerpującej rozmowie z Mariuszem Chrapko, przedstawiamy sedno pojęć agile oraz scrum, opisując jak wygląda rozwój liderów w oparciu o te koncepcje…
Posłuchaj, czy bycie liderem zwinnym, to odpowiedź na dzisiejsze czasy?

0 0 więcej
Leaders Island Podcast 45 JAK BUDOWAC SZCZESLIWE MIEJSCA PRACY Piotr Lorenz

JAK BUDOWAĆ SZCZĘŚLIWE MIEJSCA PRACY? Piotr Lorenz Leaders Island Podcast 45

Wrzesień 22, 2020 by

Czy zadowolenie pracowników stanowi rzeczywistą wartość dodaną w firmie i na co się to przekłada? Posłuchaj najnowszego odcinka Z Warsztatu Lidera, aby dowiedzieć się jak budować szczęśliwe miejsca pracy, również w Twojej organizacji.

0 0 więcej

JAK REKRUTOWAĆ I WSPIERAĆ SAMODZIELNEGO PRACOWNIKA? Karolina Hałaszkiewicz Leaders Island Podcast 44

Lipiec 6, 2020 by

W jaki sposób organizować proces rekrutacji, a następnie kierować informacje zwrotne, aby budować świadomy oraz wysoce performujący zespół? Posłuchaj w najnowszym odcinku Leaders Island Podcast „Z warsztatu lidera”.

0 0 więcej
Leaders Island Podcast 43 CO DAJE W PRAKTYCE LIDEROWI I ZESPOLOWI KULTURA ORAZ WARTOSCI FIRMOWE

CO DAJE W PRAKTYCE LIDEROWI I ZESPOŁOWI KULTURA ORAZ WARTOŚCI FIRMOWE? Paweł Sala Leaders Island Podcast 43

Czerwiec 18, 2020 by

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na opisanie tego, co definiuje misję, wizję oraz wartości Twojej firmy, posłuchaj tego odcinka i dowiedz się, co zrobić, aby nie oglądać na ścianie pustych sloganów, które nic nie znaczą, a zamiast tego stworzyć naturalne drogowskazy, które pomagają działać i podejmować decyzje w codziennej pracy Twojej i Twoich współpracowników.

0 0 więcej
Profil LinkedIn Marka Kaszczyca Servant leadership w praktyce Przykłady modelu przywództwa świadomego: https://chrislowney.com/ https://youtu.be/pcXi_c38vrE Inspiracja do poznania i wykorzystania neuronauki w tworzeniu bezpiecznego i szczęśliwego miejsca pracy Inspiracja do tworzenia niestandardowego miejsca pracy w którym spotykają się przede wszystkim ludzie  Inne podcasty z serii o samozarządzających się organizacjach: HOW TO RUN A COMPANY WITHOUT BOSSES? Björn Lundén Leaders Island Podcast 9 BYĆ JAK TURKUSOWA ORGANIZACJA - przykład u2i. Adrian Klekotko & Rafał Dziwiński Leaders Island Podcast 36 SAMOORGANIZUJĄCA SIĘ FIRMA: O DELEGOWANIU I WYNAGRODZENIACH – przykład u2i Paweł Kozłowski Leaders Island Podcast 38

TEST ZARZĄDZANIA W CZASIE PANDEMII, NA PRZYKŁADZIE SAMOORGANIZUJĄCEJ SIĘ FIRMY Marek Kaszczyc Leaders Island Podcast 42

Maj 14, 2020 by

Czy postawa servant leadership sprawdzi się w obecnych wyjątkowych warunkach? Czy model zakładający otwartość oraz happiness at work działa w organizacji rozproszonej? Wreszcie, czy samoorganizacja pomaga firmie w czasie kryzysu? Posłuchaj w najnowszym odcinku Z Warsztatu Lidera, nadawanego wciąż w trybie „no office”…

0 0 więcej
Leaders-Island-Podcast-41-ZARZADZANIE-ZESPOLAMI-ROZPROSZONYMI-CO-TO-TAKIEGO-WG.-BYLEGO-OFICERA-WOJSK-SPECJALNYCH-Wojtek-Wery-Wereszko.png

ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI ROZPROSZONYMI – CO TO TAKIEGO WG. BYŁEGO OFICERA WOJSK SPECJALNYCH Wojtek Wery Wereszko Leaders Island Podcast 41

Maj 5, 2020 by

Jak skutecznie zarządzać pracą w strukturze rozproszonej? Jakie główne zadania spoczywają na liderze działającym w wyjątkowo trudnych warunkach? Posłuchaj, jak zarządzać całą organizacją i poszczególnymi zespołami, aby nie popełniać błędów i zminimalizować negatywne skutki każdego kryzysu.

0 0 więcej
Ideą Leaders Island Podcast jest wspieranie rozwoju kariery naszych słuchaczy.
Podczas rozmów przekazujemy wiele praktycznych wskazówek jak stać się bardziej efektywnym w swojej pracy.
Zaproszeni goście to specjaliści z różnych branż, których łączy jedno - pasja do wykonywanej pracy oraz chęć dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, lub w jej trakcie, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Posłuchaj naszych podcastów i czerp z nich inspirację do działania!
Józef Kącki

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X