Podcast 20

Rady dla młodych menedżerów. Moja historia awansu – Beata Gonet

Subskrybuj:

Rady dla młodych menedżerów. Moja historia awansu

Odcinek 20 „Rady dla młodych menedżerów. Moja historia awansu.”

podcastu Z Warsztatu Lidera, to rozmowa z Beatą Gonet. Globalnym menadżerem wszystkich centrów zakupowych Aptiv na świecie – Global eProcurement Manager.

Awans i kariera zawodowa od zawsze idą ze sobą w parze. Nie każdy jednak wie jakie cechy i okoliczności wpływają na jej rozwój. Z Beatą rozmawiam o tym, w jaki sposób postrzegać otoczenie, wykorzystywać okazje do rozwoju i wyjść poza strefę komfortu.

Beata na podstawie własnej historii awansu opowie o tym, jakie cechy charakteru i osobowości oraz jakie umiejętności powinien posiadać młody menedżer, którego nadrzędnym celem jest rozwój i spełnienie.

Jakie wyzwania i emocje wiążą się z awansem? Beata mówi o zupełnie naturalnych wątpliwościach, które pojawiają się zaraz po lub nawet przed awansem. Przekonuje, że wiele osób zaczyna wątpić w swoje umiejętności i kwalifikacje. Mówi o strachu przed objęciem nowej roli i o procesie akceptacji i adaptacji do nowej sytuacji.

Według Beaty przepisem na awans z pewnością jest pasja, zaangażowanie oraz podejście do wykonywanej pracy. Często przełożeni zwracają również uwagę na dodatkową inicjatywę pracownika. Zaangażowanie w inne zadania/projekty, niekoniecznie wchodzące w zakres podstawowych obowiązków daje okazję do ekspozycji swojej osobowości, co wpływa na możliwość późniejszego awansowania.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Podobne artykuły:

Sprawdź szkolenia:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top