Home > Podcast > Podcast Cykl: Wyzwania Początkującego Lidera

Leaders Island Podcast

Wyzwania Początkującego Lidera

Wiemy, że nikt nie rodzi się liderem, lecz się nim staje. Każdy specjalista, nawet wybitny, po awansie na pierwszą pozycję liderską buduje swoje kompetencje praktycznie od nowa.

Nasze doświadczenie w Leaders Island wskazuje, że najbardziej skutecznym wsparciem początkujących liderów i menedżerów jest połączenie ich z mentorami, którzy byli lub są w miejscu, do którego dążą.

Zapraszamy do wysłuchania serii podcastów o wyzwaniach, jakie czekają na początkujących liderów, w oparciu o historię awansu zaproszonych gości.

Jeśli chcesz skorzystać z doświadczenia naszych mentorów i razem z nimi szlifować kompetencje niezbędne do tego, aby poprowadzić nowo objęty zespół do zwycięstwa, to zapraszamy na warsztat "Fundament Początkującego Lidera".

Odcinki podcastu z cyklu: Wyzwania Początkującego Lidera

AWANS- NAGRODA, CZY KARA? Tomasz Borowiec Leaders Island Podcast 32

18 września, 2019 by

Podcast, w którym rozmawiamy o awansie na stanowisko menedżera w nieco innej odsłonie. Poruszamy temat braku satysfakcji oraz niezadowolenia płynącego z awansu.

0 0 więcej

AWANS NA LIDERA W IT: DEVELOPER, TECH LEAD, LIDER ZESPOŁU. Michał Pędziałek Leaders Island Podcast 30

12 sierpnia, 2019 by

Podcast, w którym rozmawiamy o najważniejszym elemencie organizacji –świadomym liderze. Michał opowiada o satysfakcji, jaką daje mu rola przewodzenia i wspierania zespołu. Dyskutujemy o tym, co dokładnie w praktyce oznacza twierdzenie „kompetentny szef”.

0 0 więcej

AWANS NA STANOWISKO LIDERA. Krystyna Pietrzykowska Leaders Island Podcast 23

3 kwietnia, 2019 by

Podcast o tym, jak naprawdę wygląda praca menedżera. Rozmawiamy na temat pracy lidera w kontekście wspierania i wyszukiwania potencjału u pracowników. Ten podcast stanowi pełny opis tego, w jaki sposób słowa: „Przechodzisz w rolę lidera.” zmieniają życie zawodowe.

0 0 więcej

WYZWANIA MŁODEGO MENEDŻERA. MOJA HISTORIA AWANSU. Grzegorz Ostrowski Leaders Island Podcast 22

18 marca, 2019 by

Podcast, w którym mówimy o tym, w jaki sposób dostosować się do pozycji awansu, jak dobrać i wypracować najlepszy styl zarządzania dla poszczególnej grupy ludzi. Rozmawiamy na temat tego, w jaki sposób delegować zadania lub jakich narzędzi używać w pracy lidera.

0 0 więcej

RADY DLA MŁODYCH MENEDŻERÓW. MOJA HISTORIA AWANSU. Beata Gonet Leaders Island Podcast 20

19 lutego, 2019 by

Podcast o tematyce awansu oraz rozwoju kariery. Rozmawiamy o tym, w jaki sposób postrzegać otoczenie, wykorzystywać okazje do rozwoju i wyjść poza strefę komfortu.

0 0 więcej
Wróć do listy odcinków podcastu

Zapraszam do warsztatu menedżera i lidera

Dołącz do naszej społeczności w formie kontaktu mailowego

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X