Należy do obszaru

Fundament Początkującego Lidera 

Zdobądź praktyczną wiedzę niezbędną w pracy skutecznego lidera. Naucz się zarządzać zespołem tak, aby poprowadzić go ku sukcesom.
Fundament Początkującego Lidera  szkolenie
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższe szkolenia

Zdobądź praktyczną wiedzę niezbędną w pracy skutecznego lidera. Naucz się zarządzać zespołem tak, aby poprowadzić go ku sukcesom. 
9-10, 16-17 września 2024 / Kraków (4 dni szkolenia, w sali)
EN 3-4 i 10-11 października 2024 / Online
17-18 i 24-25 października 2024 / Kraków (4 dni szkolenia, w sali)
28-29 listopada i 5-6 grudnia 2024 / Kraków (4 dni szkolenia, w sali)
4645 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Fundament Początkującego Lidera  szkolenie

Opis szkolenia

Fundament Początkującego Lidera to szkolenie z zarządzania zespołem dla liderów i menedżerów, którzy rozpoczynają karierę w nowej roli.

Stań się liderem

Wiemy, że nikt nie rodzi się liderem, lecz się nim staje. Każdy specjalista, nawet wybitny, po awansie na pierwszą pozycję liderską buduje swoje kompetencje praktycznie od nowa.

Inspiruj się

W Leaders Island uważamy, że najbardziej skutecznym wsparciem początkujących liderów i menedżerów jest połączenie ich z doświadczonymi mentorami, którzy już przeszli tę drogę.

Rozwijaj się

Podczas szkolenia mentorzy dzielą się praktykami wypracowanymi podczas wieloletniej pracy w roli lidera, a także przekazują rzetelnie zweryfikowaną wiedzę naukową.

Dołączając na szkolenie, nauczysz się jak zbudować autorytet lidera i pewność siebie w nowej roli, a także zdobędziesz kompetencje z zakresu samoświadomości, zarządzania sobą i zespołem, delegowania zadań, motywowania pracowników i wielu innych tematów zawartych w modelu kompetencji liderskich Leading a Winning Team.

Leading a Winning Team

“Fundament Początkującego Lidera” to program opracowany w oparciu o nasz autorski model kompetencji liderskich Leading a Winning Team.

Model

Model ten jest syntezą bogatego doświadczenia menedżerskiego praktyków współpracujących z Leaders Island oraz wniosków z wieloletnich badań nad czynnikami wpływającymi na skuteczność liderską.

Kompetencje

Kompetencje w tym modelu są pogrupowane w trzy kluczowe obszary aktywności lidera (Leading, Winning, Team) oraz trzy perspektywy, w których każdy lider funkcjonuje (Myself, Team, Organization). Połączenie tych dwóch kontekstów tworzy przejrzysty model kompetencji i umiejętności, co ułatwia skuteczny rozwój  lidera oraz jego kariery.
Leading a Winning Team

Trailer Fundamentu z Dawidem

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Czego nauczysz się podczas szkolenia zarządzanie zespołem?

Fundament Początkującego Lidera to 4 dni pełne wiedzy, praktycznych wskazówek i skutecznych narzędzi, które zapewnią Ci dobry start w nowej roli i zaprocentują w dalszym rozwoju menedżerskim. 

Solidne podstawy

Program szkolenia został zaprojektowany tak, aby przygotować uczestników do efektywnego działania wynikającego z osobistej skuteczności liderskiej zbudowanej na solidnych podstawach.

Rzetelna wiedza

Szkolenie zostało zaprojektowane jako proces ułożony w formule: 2 dni + 2 dni, z zachowaniem krótkiego odstępu czasowego. Jest to najbardziej optymalny podział, dzięki któremu uczestnicy mają przestrzeń na przyswojenie zdobytej wiedzy i znalezienie odniesień do swojego doświadczenia zawodowego.

Kluczowe umiejętności

W trakcie 4-dniowej podróży, przejdziemy przez kilkanaście kroków, które stanowią logiczny i przyczynowo-skutkowy proces budowy wygrywającego zespołu. Taka podróż jest dla nas pretekstem do omówienie kluczowych umiejętności oraz ułożenia dostarczanej wiedzy w angażujący sposób. 

Skuteczność liderska

Naszą intencją jest, aby warsztat lidera pozbawić magicznej otoczki. W zamian tego dobre praktyki liderskie pokazujemy jako sekwencję działań, które podejmowane z właściwą częstotliwością odpowiadają za powtarzalną skuteczność lidera.

Program szkolenia
- zakres merytoryczny

Poznaj opinie o warsztacie

Warsztat dla menedżerów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne.

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentorów tego szkolenia

W zależności od edycji, szkolenie prowadzi:

Fundament Początkującego Lidera  pomaga wystartować z karierą liderską

Józef
Kącki

Założyciel i CEO Leaders Island. Czerpie ogromną satysfakcję z rozwijania innych.

Dawid
Ostręga

Business Leader, Head Coach, Scout Master. Mistrz budowania zwycięskich zespołów.

Ania
Gawlikowska

Head of Delivery. Rozwój i ulepszanie najbliższego otoczenia to jej supermoce.

Krzysztof
Raś

Inżynier i lider technologiczny. Wykorzystuje swoje doświadczenie do budowania skutecznych zespołów.

Wspieramy liderów w rozwoju również poza salą szkoleniową.

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. Jest to wyjątkowe narzędzie skłaniające do refleksji nad ważnymi dla liderów kwestiami, będące pomocą do podążania drogą rozwoju i świadomego przywództwa.
Podcast Leaders Island - Z warsztatu lidera
Zapraszamy również do słuchania podcastu “Z Warsztatu Lidera” i skorzystania z dobrych praktyk i wiedzy doświadczonych liderów. Przygotowaliśmy serię dla początkujących liderów, w ramach której możecie poznać historię rozwoju kariery liderskiej zaproszonych praktyków.

Zapisz się na “Fundament Początkującego Lidera”

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na szkolenie z zarządzania zespołem.
4645 PLN +23% VAT
Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top