Wdrożenie Rekomendacji w Zespole

Home > Szkolenia > Szkolenia menedżerskie > Wdrożenie Rekomendacji w Zespole
Wdrożenie Rekomendacji
w Zespole

Szkolenie z poziomu advanced skierowane jest do doświadczonych liderów i menadżerów, którzy znają już podstawowe techniki zarządzania.

Twórz efektywny i zgrany zespół nastawiony na cel.

23 lutego 2022 / Online
1757 PLN + 23% VAT

Zapisz się
SPIS TREŚCI

Opis Szkolenia

Wykorzystaj dobre praktyki liderskie ze świata biznesu i sportu, aby osiągnąć wysoką skuteczność́ w roli lidera zespołu projektowego. Wprowadź w życie wiedzę programu Leading a Winning Team, wykorzystaj dobre praktyki liderskie ze świata biznesu i sportu, aby osiągnąć swoje liderskie cele poprzez wysoki poziom zespołowości w codziennej pracy.

Podczas pięciu spotkań, przejdziesz poprzez następujące etapy, które są kluczowe w pracy lidera:

Etap 1 – Świadomość

Bądź sobą, bądź autentycznym liderem i rób swoje! W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu bardzo mało jest rzeczy pewnych, ale pewne jest to, że to Twoja interpretacja tego co się dzieje, tworzy Twoją rzeczywistość. Na tym etapie zajmiemy się osiągnięciem przez Ciebie wysokiej samoświadomości własnej roli, potencjału i ograniczeń w kontekście prowadzonego zespołu projektowego.

Etap 2 – Zawodnicy w moim zespole projektowym

Umiejętności organizacji zespołu w skutecznym szyku. Praca każdego trenera sportowego to ustalanie taktyki, odziaływanie na zawodników, określanie planów treningowych i weryfikacja postępów, dokładnie tak jak w przypadku lidera zespołu projektowego. Na tym etapie zajmiemy się analizą profilów współpracowników i wdrożeniem tej wiedzy w zespole oraz optymalnym ustawieniem zespołu w procesach.

Etap 3 – Cel

Realizacja celu, „doniesienie” wyniku, wygrywanie to mentalność dobrych zespołów nie tylko w sporcie, ale też w biznesie. Dlatego na tym etapie skupimy się na trzech strategicznych elementach warsztatu lidera:

 • wdrożeniu ciągłej komunikacji celu dla zespołu,
 • wdrożenie ciągłej komunikacji celów indywidualnych,
 • wdrożenie monitorowania i raportowanie celu zespołu.

Etap 4 – Zaangażowanie

Zespół bez charakterystycznego dla siebie ducha to grupa osób i nic więcej.
To prowadzi do niskiej skuteczności, słabego zaangażowanie i rotacji. Dlatego na tym etapie skupimy się na

 • diagnozie motywacji wewnętrznej i zaangażowania Twoich współpracowników,
 • zdefiniowaniu działań, poprzez które utrzymasz zaangażowanie w zespole.

Etap 5 – Proces

Skuteczne zespoły utrzymują wysoką formę i skuteczność przez cały sezon a w biznesie, w trakcie projektu. Nie kryje się za tym magia, lecz konkretne procesy. Lider i zespół pracując razem powinni mieć nawyki i charakterystyczne dla siebie rytuały, które wzmacniają̨ tożsamość́ zespołu. Dlatego na tym etapie zaprojektujesz kluczowe procesy dla swojego zespołu w tym:

 • formy regularnej informacji zwrotnej (zespół i pracownik),
 • procesu monitorowania formy i rozwoju współpracowników,
 • zdefiniowanie rytuałów wzmacniających sukcesy zespołowe.

Poznajmy się…
Nazywam się Dawid Ostręga.

Menedżer z 15-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Zarządzał w takich firmach jak EPAM System, IBM, SolarWinds, SKK. Zawodnik Futbolu Amerykańskiego.

Człowiek zorientowany na zespołowe osiągnie celów.

Kapitan drużyny University of Hertfordshire Hurricanes z którą zdobył dwukrotnie mistrzostwo Anglii. Kapitan młodzieżowych mistrzów Wielkiej Brytanii.

Stanowisko prezesa doskonale potrafi łączyć z funkcją trenera drużyny Kraków Kings, z którą zdobył mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

przeczytaj więcej ...

Przez 20 lat zdobywałem doświadczenie poza Polską z myślą o tym, aby powrócić z nim do kraju. Po ukończeniu studiów w Londynie nie chciałem być postrzegany wyłącznie jako informatyk. Pragnąłem poszerzyć osobiste horyzonty i pokazać szerszy wachlarz umiejętności managerskich. W tym celu przyjąłem stypendium w amerykańskim Wesley College na kierunku MBA.

Już wtedy mogłem się pochwalić prowadzeniem drużyny harcerskiej, własnej firmy oraz zespołu mistrzów Anglii w futbolu amerykańskim. Do dziś uwielbiam łączyć te moje różne światy: sportu, harcerstwa i biznesu, aby przenosić między nimi różne doświadczenia i „lekcje” menedżerskie.

Poza biznesem odbudowałem drużynę harcerską, z którą uzyskałem tytuł najlepszej na światowym zlocie w Kanadzie. Jako zawodnik futbolu amerykańskiego byłem trzykrotnym mistrzem Wielkiej Brytanii i wielokrotnym kapitanem reprezentacji narodowej. Jako trener stworzyłem zespół Kraków Kings, z którym sięgnąłem po mistrzostwo i wicemistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Najbardziej pasjonuje mnie identyfikowanie i umożliwianie realizacji osobistego potencjału osób w zespole. Z Leaders Island łączy mnie pasja szkolenia nowego pokolenia liderów przez praktyków. Przez ludzi takich jak ja, którzy dzielą się swoimi sukcesami (a także porażkami), aby tworzyć przestrzeń dla rozwoju kolejnych przywódców w naszym kraju.

Gdy jestem zmęczony obowiązkami dyrektorskimi w Shell Energy czy prowadzeniem młodzieżowej drużyny Kraków Kings, wsiadam na motocykl i relaksuję umysł, zwiedzając przepiękną Małopolskę. Na dwóch kołach dotarłem do każdego kraju w Europie i do większości stanów USA.

Forma warsztatu czyli co Cię czeka?

Proponujemy Ci pięć spotkań w mentorem, których zadaniem jest usystematyzowanie posiadanej wiedzy i umiejętności liderskich oraz wdrożenie we własnym zespole najlepszych praktyk dostosowanych do Twoich realiów. Każdy z pięciu etapów to ściśle zaprojektowana sekwencja:

1,5-godzinne spotkanie on-line w mentorem w małej grupie.

Zadanie do wykonania w trybie off-line, a jest nim projekt implementacji omówionych zasad we własnym zespole.

Informacja zwrotna od mentora na temat wykonanej pracy.

Taki proces pozwala każdemu uczestnikowi wykorzystać dobre praktyki ze świata biznesu i sportu oraz wiedzę mentora w realiach własnych wyzwań.

Z czym wrócisz po warsztacie?

 • Cykl spotkań pomoże Ci zweryfikować zdobytą wiedzę w codziennej pracy, budując pewność siebie oraz samoświadomość w roli lidera,
 • będziesz w stanie lepiej wpływać na dynamikę całego zespołu,
 • poznasz dobre praktyki interakcji i komunikacji na poziomie indywidualnym z współpracownikami,
 • zdefiniujesz możliwe działania i postawy prowadzące do utrzymania ducha zespołowości,
 • będziesz gotowy do wprowadzenie dobrych nawyków i rytuałów w zespole.

Zapisz się na szkolenie

Jesteś tylko o krok od rozwoju! Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na szkolenie
„Wdrożenie Rekomendacji w Zespole”.

Termin i miejsce:
23 lutego 2022 (5 x 1,5h co 2 tygodnie)  / Online
Cena:
1757 PLN + 23% VAT

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz na mail: biuro@leadersisland.com lub przez formularz:

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X