Podcast 22

Wyzwania młodego menedżera. Moja historia awansu – Grzegorz Ostrowski

Subskrybuj:

Wyzwania młodego menedżera. Moja historia awansu

Odcinek 22 „Wyzwania młodego menedżera. Moja historia awansu.” podcastu Z Warsztatu Lidera z Grzegorzem Ostrowskim, szefem działu designu w Brainly. Z perspektywy objęcia stanowiska liderskiego w Brainly, Grzegorz podzieli się wyzwaniami oraz radami związanymi z pracą menedżera.

Kariera Grzegorza nie od samego początku była związana z zarządzaniem, jest bowiem absolwentem ASP. Od zawsze jednak charakteryzował się ambicją i pragnął chodzić własnymi ścieżkami. Początek ścieżki z digital’em i swoją obecną karierę rozwijał w firmie Brainly, gdzie na zasadzie awansu wewnętrznego stał się leadem designu.

Brainly to szybko rozwijająca się polska firma, obecna na wielu kontynentach. Założona jako start-up edukacyjny, który bazuje na prostym modelu samopomocy uczniowskiej. Ideą jest to, aby uczniowie mogli sobie wzajemnie pomagać.

Pracę menedżera Grzegorz podsumowuje słowami „oczekuj nieoczekiwanego”. W rozmowie charakteryzuje grupę, której przewodzi i wskazuje jakie kroki podjął w przeszłości, aby nauczyć się owocnej współpracy.

W tym podcaście mówimy również o tym, w jaki sposób dostosować się do pozycji awansu, jak dobrać i wypracować najlepszy styl zarządzania dla poszczególnej grupy ludzi. Grzegorz dzieli się nie tylko radami na temat tego, w jaki sposób delegować zadania lub jakich narzędzi używać w pracy lidera. Swoją uwagę kieruje głównie w kierunku samorozwoju – tłumaczy proces zmiany i przekonuje, że najcenniejszą wiedzą w pracy menedżera jest wiedza o samym sobie!

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Podobne artykuły:

Sprawdź szkolenia:

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top