WYZWANIA MŁODEGO MENEDŻERA. MOJA HISTORIA AWANSU. Grzegorz Ostrowski Leaders Island Podcast 22

Home > Leaders Island Podcast > WYZWANIA MŁODEGO MENEDŻERA. MOJA HISTORIA AWANSU. Grzegorz Ostrowski Leaders Island Podcast 22

Wyzwania młodego menedżera. Moja historia awansu.

Odcinek 22 „Wyzwania młodego menedżera. Moja historia awansu.” podcastu Z Warsztatu Lidera z Grzegorzem Ostrowskim, szefem działu designu w Brainly. Z perspektywy objęcia stanowiska liderskiego w Brainly, Grzegorz podzieli się wyzwaniami oraz radami związanymi z pracą menedżera

Kariera Grzegorza nie od samego początku była związana z zarządzaniem, jest bowiem absolwentem ASP. Od zawsze jednak charakteryzował się ambicją i pragnął chodzić własnymi ścieżkami. Początek ścieżki z digital’em i swoją obecną karierę rozwijał w firmie Brainly, gdzie na zasadzie awansu wewnętrznego stał się leadem designu.

Brainly to szybko rozwijająca się polska firma, obecna na wielu kontynentach. Założona jako start-up edukacyjny, który bazuje na prostym modelu samopomocy uczniowskiej. Ideą jest to, aby uczniowie mogli sobie wzajemnie pomagać.

Pracę menedżera Grzegorz podsumowuje słowami oczekuj nieoczekiwanego”. W rozmowie charakteryzuje grupę, której przewodzi i wskazuje jakie kroki podjął w przeszłości, aby nauczyć się owocnej współpracy.

W tym podcaście mówimy również o tym, w jaki sposób dostosować się do pozycji awansujak dobrać i wypracować najlepszy styl zarządzania dla poszczególnej grupy ludzi. Grzegorz dzieli się nie tylko radami na temat tego, w jaki sposób delegować zadania lub jakich narzędzi używać w pracy lidera. Swoją uwagę kieruje głównie w kierunku samorozwoju- tłumaczy proces zmiany i przekonuje, że najcenniejszą wiedzą w pracy menedżera jest wiedza o samym sobie!

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

  • Jakie są rady dla menedżera?
  • W jaki sposób przystosować się do pozycji i sytuacji po awansie?
  • Czy introwertyk może zostać menedżerem?
  • Które kompetencje są najważniejsze w pracy lidera?
  • Czy demokracja w firmie jest dobra?

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Twórz podcast „Z warsztatu menedżera” razem z nami!

Pragniemy zaprosić Cię do społeczności „Z Warsztatu Menedżera”. Aby dołączyć wystarczy wysłać maila na adres: zwm(at)leadersisland.com .

Możesz też zrobić to za pośrednictwem naszego formularza.

Dołączając do społeczności ZWM zyskujesz:

  • Dostęp do unikalnych materiałów wideo.
  • Z wyprzedzeniem dowiesz się kto będzie naszym kolejnym gościem.
  • Jako członek społeczności ZWM masz również wpływ na poruszaną przez nas tematykę podcastów.

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Podobne artykuły

Ostatnio dodane odcinki podcastu
 

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X