Należy do obszaru

Komunikacja to Twoja Praca edycja menedżer

Warsztat dla menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne. Trening skutecznej komunikacji w najczęściej spotykanych sytuacjach zawodowych.
Szkolenie z komunikacji “Komunikacja to Twoja praca”
Fundament Początkującego Lidera  - najbiższe szkolenia

Najbliższe szkolenia

Odkryj potęgę świadomej komunikacji interpersonalnej i dowiedz się jak efektywnie komunikować się z innymi.
22-24 kwietnia 2024 / Kraków
(3 dni szkolenia, w sali)
4645 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Szkolenie z komunikacji “Komunikacja to Twoja praca”

Opis warsztatu

Komunikacja to Twoja Praca to trzy dni intensywnego szkolenia z komunikacji dla menedżerów, podczas którego zapraszamy uczestników do swego rodzaju “laboratorium społecznego”. Warsztat skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne i skuteczniej oddziaływać na otoczenie poprzez komunikację zarówno werbalną, jak i niewerbalną. 

Poznaj

Poprzez pracę nad swoją samoświadomością odkryjesz potencjał komunikacyjny i rozpoczniesz fascynującą pracę nad
samym/ą sobą w zakresie efektywnego komunikowania się z innymi.

Naucz się

Świadomy i skuteczny lider czerpie z relacji energię i sam przekazuje ją innym. Podczas praktycznych ćwiczeń nauczysz się algorytmów do świadomej, konstruktywnej i skutecznej komunikacji. Uzyskasz konkretne wskazówki, jak rozmawiać w trudnych momentach oraz w jaki sposób zachować opanowanie i świadomie kontrolować przebieg zdarzeń podczas sytuacji konfliktowych.

Wykorzystaj

Wspólnie przejdziemy przez trudne sytuacje zawodowe, typowe dla pracy menedżera, dzięki czemu będziesz mógł/mogła wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w analogicznych wyzwaniach komunikacyjnych, które podejmujesz w codziennej pracy.

Weź udział w szkoleniu dla menedżerów Komunikacja to Twoja Praca i dołącz do laboratorium społecznego, w którym wiedza przekazywana jest poprzez doświadczenie.

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program warsztatu - zakres merytoryczny

Komunikacja to Twoja Praca to warsztat, podczas którego podejmiesz szereg wyzwań, w których doświadczysz jak ważna jest świadoma komunikacja w relacjach z innymi.

Rzetelna Wiedza

Podczas warsztatu przekażemy Ci rzetelnie zweryfikowaną wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenie mentora. Poznasz istotne mechanizmy psychologiczne tworzące relacje międzyludzkie i kształtujące komunikację interpersonalną, a także powszechne nawyki komunikacyjne.

Praktyka

Podczas warsztatu nauczysz się jak świadomie i skutecznie komunikować się w typowych sytuacjach zawodowych takich jak: Komunikowanie z zespołem | Motywowanie pracowników | Rozwiązywanie konfliktów | Wzmacnianie postaw | Obrona trudnych decyzji | Rozmowa z przełożonymi | Udzielanie pochwały |Autoprezentacja.

Doświadczenie mentora

W ciągu tych trzech dni skorzystasz z warsztatu pracy mentora prowadzącego, który podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z ludźmi w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, gdzie rozmowa jest podstawą efektywnego działania i skutecznej pomocy. Mentor pokaże Ci jak, mimo problemów, emocji, presji czasu, opanować myśli, uporządkować przekaz i skutecznie komunikować swoje intencje, równocześnie uważnie słuchać, obserwować a przez to świadomie zarządzać rozmową.

Narzędzia do codziennej komunikacji

Po warsztacie będziesz wyposażony/a w praktyczne wzorce i narzędzia, które zapewnią skuteczność w trakcie codziennej komunikacji, która jest fundamentem Twojej pracy.

Co wyniesiesz z warsztatu komunikacji dla menedżerów?

Poznaj opinie o warsztacie

Warsztat dla menedżerów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne.

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego szkolenia

Błażej Pasiut mentor Leaders Island
Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

Zapisz się na szkolenie z komunikacji dla menedżerów

Komunikacja to Twoja Praca edycja Menedżer

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat z komunikacji Kraków dla menedżerów.
22-24 kwietnia 2024 / Kraków
(3 dni szkolenia, w sali)
4645 PLN + 23% VAT

FAQ

Najbliższy termin znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz poznać kolejne napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com
Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie szkoleń pod tym adresem.
W razie dodatkowych pytań napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com

Warsztat odbywa się stacjonarnie w Krakowie (ul. Podole 60) i trwa w przedziale 9:00 – 16:30 / 17.00 (z 1h przerwą na lunch). 

Warsztat ONLINE nie różni się niczym pod względem merytorycznym, ani pod względem dostarczanej wartości, w porównaniu ze szkoleniem w sali. Wszystkie elementy, które wpływaja na interaktywność warsztatu, zaangażowanie Uczestników oraz formę laboratoryjną tego doświadczenia zostały zachowane. Po warsztatach online zbieramy niezwykle entuzjastyczny feedback w naszych ankietach. 

Leaders Island - Home
Leaders Island - Home

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top