Należy do obszaru

Komunikacja to Twoja Praca edycja menedżer

Warsztat dla menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne. Trening skutecznej komunikacji w najczęściej spotykanych sytuacjach zawodowych.
Szkolenie z komunikacji “Komunikacja to Twoja praca”
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższe szkolenia

Odkryj potęgę świadomej komunikacji interpersonalnej i dowiedz się jak efektywnie komunikować się z innymi.
24-26 czerwca 2024 / Kraków (3 dni szkolenia, w sali)
16-18 września 2024 / Kraków (3 dni szkolenia, w sali)
9-11 października 2024 edycja Executive dla C-level (3 dni szkolenia)
16-18 października 2024 / Kraków (3 dni szkolenia, w sali)
20-22 listopada 2024 / Kraków (3 dni szkolenia, w sali)
16-18 grudnia 2024 / Kraków (3 dni szkolenia, w sali)
4645 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Szkolenie z komunikacji “Komunikacja to Twoja praca”

Opis warsztatu

Komunikacja to Twoja Praca to trzy dni intensywnego szkolenia z komunikacji dla menedżerów, podczas którego zapraszamy uczestników do swego rodzaju “laboratorium społecznego”. Warsztat skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne i skuteczniej oddziaływać na otoczenie poprzez komunikację zarówno werbalną, jak i niewerbalną. 

Poznaj

Poprzez pracę nad swoją samoświadomością odkryjesz potencjał komunikacyjny i rozpoczniesz fascynującą pracę nad
samym/ą sobą w zakresie efektywnego komunikowania się z innymi.

Naucz się

Świadomy i skuteczny lider czerpie z relacji energię i sam przekazuje ją innym. Podczas praktycznych ćwiczeń nauczysz się algorytmów do świadomej, konstruktywnej i skutecznej komunikacji. Uzyskasz konkretne wskazówki, jak rozmawiać w trudnych momentach oraz w jaki sposób zachować opanowanie i świadomie kontrolować przebieg zdarzeń podczas sytuacji konfliktowych.

Wykorzystaj

Wspólnie przejdziemy przez trudne sytuacje zawodowe, typowe dla pracy menedżera, dzięki czemu będziesz mógł/mogła wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w analogicznych wyzwaniach komunikacyjnych, które podejmujesz w codziennej pracy.

Weź udział w szkoleniu dla menedżerów Komunikacja to Twoja Praca i dołącz do laboratorium społecznego, w którym wiedza przekazywana jest poprzez doświadczenie.

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program warsztatu - zakres merytoryczny

Komunikacja to Twoja Praca to warsztat, podczas którego podejmiesz szereg wyzwań, w których doświadczysz jak ważna jest świadoma komunikacja w relacjach z innymi.

Rzetelna Wiedza

Podczas warsztatu przekażemy Ci rzetelnie zweryfikowaną wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenie mentora. Poznasz istotne mechanizmy psychologiczne tworzące relacje międzyludzkie i kształtujące komunikację interpersonalną, a także powszechne nawyki komunikacyjne.

Praktyka

Podczas warsztatu nauczysz się jak świadomie i skutecznie komunikować się w typowych sytuacjach zawodowych takich jak: Komunikowanie z zespołem | Motywowanie pracowników | Rozwiązywanie konfliktów | Wzmacnianie postaw | Obrona trudnych decyzji | Rozmowa z przełożonymi | Udzielanie pochwały |Autoprezentacja.

Doświadczenie mentora

W ciągu tych trzech dni skorzystasz z warsztatu pracy mentora prowadzącego, który podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z ludźmi w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, gdzie rozmowa jest podstawą efektywnego działania i skutecznej pomocy. Mentor pokaże Ci jak, mimo problemów, emocji, presji czasu, opanować myśli, uporządkować przekaz i skutecznie komunikować swoje intencje, równocześnie uważnie słuchać, obserwować a przez to świadomie zarządzać rozmową.

Narzędzia do codziennej komunikacji

Po warsztacie będziesz wyposażony/a w praktyczne wzorce i narzędzia, które zapewnią skuteczność w trakcie codziennej komunikacji, która jest fundamentem Twojej pracy.

Co wyniesiesz z warsztatu komunikacji dla menedżerów?

Poznaj opinie o warsztacie

Warsztat dla menedżerów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne.

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego szkolenia

Błażej Pasiut - - Mentorzy Leaders Island
Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

Zapisz się na szkolenie z komunikacji dla menedżerów

Komunikacja to Twoja Praca edycja Menedżer

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat z komunikacji Kraków dla menedżerów.
4645 PLN +23% VAT

FAQ

Najbliższy termin znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz poznać kolejne napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com
Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie szkoleń pod tym adresem.
W razie dodatkowych pytań napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com

Warsztat odbywa się stacjonarnie w Krakowie (ul. Podole 60) i trwa w przedziale 9:00 – 16:30 / 17.00 (z 1h przerwą na lunch). 

Warsztat ONLINE nie różni się niczym pod względem merytorycznym, ani pod względem dostarczanej wartości, w porównaniu ze szkoleniem w sali. Wszystkie elementy, które wpływaja na interaktywność warsztatu, zaangażowanie Uczestników oraz formę laboratoryjną tego doświadczenia zostały zachowane. Po warsztatach online zbieramy niezwykle entuzjastyczny feedback w naszych ankietach. 

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top