Należy do obszaru

Badanie Indywidualnego Profilu Motywacji Wewnętrznej

Poznaj swój Reiss Motivation Profile®, omów wyniki z RMP Masterem i przekonaj się, czego potrzebujesz do efektywnego działania i spełnionego życia. 

Badanie Indywidualnego Profilu Motywacji Wewnętrznej
najbliższe szkolenia - Leaders Island

W zgodzie z własnymi potrzebami

Indywidualny Raport RMP pozwoli Ci określić, jakie są źródła Twojej motywacji wewnętrznej i jak przekładają się one na Twoje zachowania.

Wykonaj badanie, aby żyć i pracować w zgodzie z własnymi potrzebami.

Jeśli chcesz podzielić się kluczem do efektywnej pracy i spełnionego życia z innymi, to podaruj im voucher na badanie RMP. 

1000 PLN + 23% VAT

Chcesz poznać motywacje osób w Twoim zespole/ organizacji i w ten sposób poprawić ich efektywność?

Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią formę. Zapraszamy do kontaktu: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Badanie Indywidualnego Profilu Motywacji Wewnętrznej

Opis badania motywacji wewnętrznej

Motywacja to siła napędowa tego co robimy, dlatego warto poznać, zrozumieć i zaadaptować indywidualne źródła motywacji wewnętrznej. Dzięki temu możemy działać w zgodzie ze swoimi potrzebami i pracować w optymalnej strefie komfortu. 

Reiss Motivation Profile®

Proponujemy Ci przeprowadzenie pomiaru Twojej wewnętrznej motywacji. Wykorzystamy koncepcję opracowaną na bazie szeroko zakrojonych badań empirycznych przez zespół profesora Stevena Reissa z Ohio State University. Dzięki niej poznasz swoje indywidualne natężenie 16 podstawowych motywatorów, które cechują każdego człowieka.

Dlaczego RMP?

Reiss Motivation Profile® to badanie, które spełnia wszystkie 5 kryteriów naukowych odnoszących się do badań psychometrycznych: trafności, rzetelności, standaryzacji, obiektywności i znormalizowania. Rekomendujemy Ci tę metodę, ponieważ jest ona mało wrażliwa na efekt „dostosowania społecznego”, czyli chęć wpływania na wyniki poprzez udzielanie pożądanych odpowiedzi. Wpływ tego efektu zmierzony za pomocą skali MCSDS (ang. Marlowe-Crowne Social Desirability Scale) wynosi poniżej 3% jest zatem niewielki.

Każdy z nas jest inny

Jesteśmy praktykami, a nasze doświadczenie łączymy z rzetelnym podejściem naukowym. Szanujemy różnorodność każdego z nas i złożoność świata, dlatego zamiast uproszczonych paradygmatów na temat motywacji, czy ogólnych rekomendacji w stylu: „motywacja to: autonomia, mistrzostwo i cel”, zapraszamy Cię w podróż, której celem jest nowa, pogłębiona wiedza o sobie.

Wykonaj badanie RMP i odkryj potencjał płynący z działania zgodnie z potrzebami wewnętrznymi.

Każdego z nas definiuje 16 potrzeb, ale to ich indywidualne natężenie decyduje o naszej motywacji

16 potrzeb, które charakteryzują każdego z nas

Trailer Motywacja

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Kwestionariusz psychometryczny Reiss Motivation Profile®, czyli co Cię czeka?

Reiss Motivation Profile to narzędzie psychometryczne, które precyzyjnie pokazuje, co napędza człowieka i wpływa na jego zachowania. Profil motywacyjny RMP to niepowtarzalna kombinacja 16 potrzeb o różnej skali natężenia.

Badanie Indywidualnego Profilu Motywacji Wewnętrznej RMP (online)

Profil Motywacyjny RMP to kwestionariusz online składający się ze 128 stwierdzeń. Jego wypełnienie trwa około 25 minut, następnie w oparciu o Twoje wybory generowany jest raport, który omawiany jest w trakcie sesji indywidualnej.

Indywidualny Raport RMP

Raport po wykonaniu testu Reiss Motivation Profile® to czytelne przedstawienie Twojej indywidualności, bez kategoryzowania, oceniania i stereotypowego szufladkowania. Zobaczysz własną motywację jako niepowtarzalną kombinację natężenia 16 potrzeb spośród ponad 6 000 000 możliwości.

Sesja mentoringowa z doświadczonym RMP Masterem

Po otrzymaniu raportu zaprosimy Cię na godzinną sesję on-line z certyfikowanym RMP Masterem, podczas której szczegółowo omówi z Tobą otrzymane wyniki. Podczas konsultacji poznasz psychologiczne mechanizmy motywacji wewnętrznej i zweryfikujesz tę wiedzę na własnym przykładzie. Określisz własne motywatory i demotywatory, a to pomoże Ci zdefiniować obszar, w którym motywacja wewnętrzna ma istotny wpływ na Twoje zachowanie.

Co wynika z raportu RMP?

Po konsultacji z RMP Masterem zrozumiesz nie tylko to, co Cię motywuje, ale także to w jakim stopniu każdy z 16 uniwersalnych ludzkich motywatorów oddziałuje na Ciebie: pomarańczowy obszar na Twoim profilu to potrzeby neutralne, granatowe to duże potrzeby, a błękitne to małe potrzeby. Czym bliżej są od granicy skali po prawej lub lewej stronie, tym mocniej wpływają na Twoje zachowania. Zaspokojenie tych potrzeb ma kluczowy wpływ na Twoje poczucie spełnienia. Otrzymasz wiedzę na swój temat, która jest z punktu widzenia psychologicznego względnie stała w czasie. W praktyce oznacza to, że Twoje indywidualne natężenie danego motywatora może ulec jedynie nieznacznej zmianie. Wynika to z naukowego stanowiska, które wychodzi z założenia, że motywacja wewnętrzna jest częściowo uwarunkowana genetycznie, a następnie kształtowana w procesie dziecięcym pod wpływem środowiska i otoczenia, w którym się wychowaliśmy.

Jakie korzyści przyniesie ci badanie RMP?

Poznaj opinie o Badaniu Indywidualnego Profilu Motywacji Wewnętrznej

Poznaj swój Reiss Motivation Profile® i omów wyniki z RMP Masterem

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentorów

W zależności od edycji, wyniki omawia:

Mariusz
Dobrzycki

Pacuję z menedżerami w obszarze rozwoju kompetencji przywódczych i społecznych od 20 lat.

Paulina
Gucka

Sedno, praktyka, małe kroki to są słowa, które opisują moje podejście do rozwoju – siebie jako jednostki i zespołów.

Posłuchaj podcastu i dowiedz się więcej

Zapisz się na badanie wewnętrznej motywacji

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na Badanie Indywidualnego Profilu Motywacji Wewnętrznej
1000 PLN +23% VAT

Cena zawiera:

  • badanie psychometryczne Reiss Motivation Profile®,
  • szczegółowy raport z wykonanego badania w postaci elektronicznej
  • godzinną sesję on-line z certyfikowanym RMP Masterem na temat uzyskanego profilu.

FAQ

Profil Motywacyjny RMP to kwestionariusz online składający się ze 128 stwierdzeń. Jego wypełnienie trwa to około 25 minut, następnie w oparciu o Twoje wybory generowany jest raport, który omawiany jest w trakcie sesji indywidualnej.
Raport jest omawiamy w trakcie sesji indywidualnej. Może to robić wyłącznie certyfikowany RMP Master, czyli osoba mająca doświadczenie w pracy z teorią prof. Stevena Reissa
Raport określający Twoje indywidualne natężenie motywatorów wewnętrznych będzie dostępny wyłącznie dla Ciebie i RMP Mastera w trakcie indywidualnej sesji. W trakcie warsztatu pracując w grupie z innymi liderami nie musisz odwoływać się szczegółowo do własnej charakterystyki.
Wyniki badania nie są w żaden sposób oceniające i różnicujące. Żaden profil z ponad 6 000 000 możliwości nie jest wskazaniem do pełnienia określonej roili w tym lidera.

Wypełnij formularz powyżej. Następnie skontaktujemy się z Tobą, otrzymasz link do badania. Ustalimy też termin omówienia Twojego profilu motywacji wewnętrznej z mentorem w dogodnym dla Ciebie terminie.

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top