Motywowanie

Ludzie spędzają znaczną część swojego życia w pracy, a więc nie dziwny jest fakt, że oczekują nagrody i zadowolenia z zadań, które wykonują. Zrozumienie tego, co motywuje współpracowników jest kluczowe. Badania wskazują, że zmotywowani współpracownicy mają większy poziom satysfakcji z życia, mają mniej nieobecności i działają z większym entuzjazmem. Czy wiesz co i jak napędza Ciebie i Twoich ludzi?

Narzędzia z zakresu:
Motywowanie

Motywacja i rozwój

Moving motivators

Gra Moving Motivators pomaga zdefiniować źródła motywacji zespołu. Narzędzie pochodzi z nurtu Management 3.0 i wymaga kart Champfrogs. Jest to gra wspierająca dyskusję, oraz otwarcie się członków zespołu.
Czy znasz Moving Motivators?

Czytaj więcej
Motywacja i rozwój

Top 5 motywatorów w zespole

To narzędzie pozwoli zidentyfikować pięć najważniejszych czynników motywujących Twój zespół poprzez ćwiczenie zespołowe. Po ćwiczeniu, narzędzie pomoże Ci znaleźć sposoby na rozwój. Co najbardziej motywuje członków Twojego zespołu?

Czytaj więcej
Motywacja i rozwój

Matryca umiejętności-motywacji

To matryca, z której możesz skorzystać, aby zdiagnozować poziom umiejętności vs. poziom motywacji współpracowników. Mając taki poziom określony, będziesz w stanie podjąć działania rozwijające motywację. Czy masz w zespole kogoś o niskiej motywacji, a dużych umiejętnościach?

Czytaj więcej
Motywacja i rozwój

Reiss Motivation Profile (RMP)

RMP to badanie, w którym przeprowadzany jest pomiar wewnętrznej motywacji. Z profilami motywacyjnymi RMP można pracować z zespołem, w procesach rekrutacyjnych, czy rozwijając kompetencje. Czy wiesz jakie potrzeby napędzają Twój zespół do działania? Co ich blokuje?

Czytaj więcej
Motywacja i rozwój

Reiss Motivation Profile (RMP) self-test

RMP to badanie wewnętrznej motywacji, które opiera się na odpowiedziach na 128 (krótkich) pytań. Jeśli nie masz czasu, lub funduszy, aby przeprowadzić pełną diagnozę RMP, możesz skorzystać z tego uproszczonego testu. Czy wiesz np. jaki jest Twój poziom potrzeby niezależności?

Czytaj więcej
Scroll to Top