Moja funkcja

Zespoły i organizacje to nie tylko grupy ludzi, a sieć naczyń powiązanych, w których każda osoba pełni konkretną rolę. Twoja rola posiada kilka części składowych i obszarów odpowiedzialności, które warto umieć rozpoznawać oraz dopasowywać do zmieniającej się sytuacji (np. awansu), oraz potrzeb Twojego zespołu, czy lidera. Jakie role pełnisz w swoim zespole, organizacji? Jak zarządzasz zespołem?

Narzędzia z zakresu:
Moja funkcja

Samoświadomość lidera

Leadership Pipeline

Leadership Pipeline to metodologia używana do oceny Twojej funkcji w organizacji i zespole. Służy też do rewizji i zmiany trzech obszarów Twojej pracy kiedy awansujesz i zmieniasz funkcję w firmie i zakres zadań. Co powinnaś/eś zmienić w swojej pracy zmieniając funkcję?

Czytaj więcej
Samoświadomość lidera

Leadership Septagon

Leadership Septagon to podejście, które pozwoli zrozumieć Ci, jakie role w interakcji ze swoimi współpracownikami pełnisz, jakie masz mocne strony, oraz obszary do rozwoju w danym obszarze. Jakie role pełnisz dla swojego zespołu? Czy nie skupiasz się za bardzo na którejś z nich?

Czytaj więcej
Samoświadomość lidera

Przywództwo sytuacyjne

Przywództwo sytuacyjne to metoda zarządzania, która zakłada dostosowanie stylu przywództwa do sytuacji i potrzeb zespołu. Pozwola zrozumieć w jakich sytuacjach dany styl zarządzania jest przydatny lub problematyczny. Jak zarządzasz w sytuacjach krytycznych lub gdy masz nowy zespół?

Czytaj więcej
Scroll to Top