Obejrzyj video I Dawid Ostręga

Recovering from a major leadership failure

Recovering from a major leadership failure

Prezentacja Dawida Ostręgi wygłoszona na Mobiconf 2019, 3-4 października, Kraków. Zachłyśnięcie się sukcesem po pomyślnej realizacji projektu może i często prowadzi do klęski kolejnych przedsięwzięć. Dawid Ostręga dzieli się swoim doświadczeniem porażki poprzedzonej ogromnym sukcesem. Analiza procesu “dochodzenia do siebie” po niepowodzeniu oraz rzetelna retrospektywa wprowadzonych zmian.

Oglądaj »
Geeks in sport? Dawid Ostręga

Geeks in sport? Oh definitely!!!

Pasja prowadzi nas do robienia czegoś inaczej. Budujemy swoją drużynę poprzez pasję, która przewyższa sport. Bazujemy na futbolu amerykańskim, ale edukujemy wszystkich w naszej organizacji – od 15-letnich juniorów do 40-letniego prezesa.

Oglądaj »
Budowanie zespołów

The most important 5 minutes of a leader

Budowanie zespołów, powiększanie zespołów, rekrutowanie zespołów, zarządzanie zespołami miliony różnych opinii na temat osiągania tych rzeczy. Ale jest jedna wspólna rzecz, która łączy je wszystkie, proste, ale kluczowe 5 minut, które każdy nowy lub doświadczony lider musi dać zespołowi.

Oglądaj »
Możesz zbudować mistrzowski zespół - Leaders Island

Możesz zbudować mistrzowski zespół

Zdobycie mistrzostwa kraju w Futbolu Amerykańskim, stworzenie najlepszej drużyny harcerskiej na świecie czy osiąganie nieprzeciętnych wyników w biznesie to proces czyli sekwencja kroków, które musisz wykonać jako menadżer. Dawid Ostręga opowie Wam od czego bezwzględnie zaczyna budowę każdego zespołu.

Oglądaj »

Sprawdź inne wartościowe treści

Podcast “Z Warsztatu Lidera”

Korzystaj z dobrych praktyk doświadczonych liderów.

The Light Book

Poznaj historie wybitnych liderów z całego świata.

Artykuły

Poszerz swoją wiedzę na temat zarządzania i rozwoju.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której
celem jest świadomy i mądry rozwój.
Scroll to Top