Skorzystaj z wiedzy i dobrych praktyk zaproszonych liderów.

Z Warsztatu Lidera

Ideą Leaders Island Podcast jest wspieranie rozwoju kariery naszych słuchaczy. Podczas rozmów przekazujemy wiele praktycznych wskazówek jak stać się bardziej efektywnym w swojej pracy. Zaproszeni goście to specjaliści z różnych branż, których łączy pasja do wykonywanej pracy oraz chęć dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Niezależnie od tego, na jakim etapie drogi zawodowej jesteś, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Posłuchaj naszych podcastów i czerp z nich inspirację do działania!

O nas - Leaders Island

Najnowszy podcast

Mindfulness dla liderów – jak czerpać korzyści z treningu uważności? – Patrick Kozakiewicz
Mindfulness dla liderów - jak czerpać korzyści z treningu uważności?

Cykle tematyczne

Leaders Island Podcast

Podcast 48
Dobry project management działa jak sprawna lokomotywa, która napędza działanie organizacji, ale to również ciężki kawałek chleba, co może generować ogrom stresu i frustracji. Jak ogarnąć rzeczywistość projektową, aby czuć sprawczość i zaangażowanie zespołu? Konkretnie (i bez zbędnych treści) posłuchaj w dzisiejszym odcinku!
Podcast 47
Posłuchaj, jak z punktu widzenia lidera zadbać o indywidualne potrzeby swoich ludzi, wpływając inspirująco na ich wellbeing, a przez to na wzrost ich zaangażowania i motywacji.
Podcast 46
W wyczerpującej rozmowie z Mariuszem Chrapko, przedstawiamy sedno pojęć agile oraz scrum, opisując jak wygląda rozwój liderów w oparciu o te koncepcje… Posłuchaj, czy bycie liderem zwinnym, to odpowiedź na dzisiejsze czasy?
Podcast 45
Czy zadowolenie pracowników stanowi rzeczywistą wartość dodaną w firmie i na co się to przekłada? Posłuchaj najnowszego odcinka Z Warsztatu Lidera, aby dowiedzieć się jak budować szczęśliwe miejsca pracy, również w Twojej organizacji.
Podcast 44
W jaki sposób organizować proces rekrutacji, a następnie kierować informacje zwrotne, aby budować świadomy oraz wysoce performujący zespół? Posłuchaj w najnowszym odcinku Leaders Island Podcast “Z warsztatu lidera”.
Podcast 43
Jeśli szukasz skutecznego sposobu na opisanie tego, co definiuje misję, wizję oraz wartości Twojej firmy, posłuchaj tego odcinka i dowiedz się, co zrobić, aby nie oglądać na ścianie pustych sloganów, które nic nie znaczą, a zamiast tego stworzyć naturalne drogowskazy, które pomagają działać i podejmować decyzje w codziennej pracy Twojej i Twoich współpracowników.
Podcast 42
Czy postawa servant leadership sprawdzi się w obecnych wyjątkowych warunkach? Czy model zakładający otwartość oraz happiness at work działa w organizacji rozproszonej? Wreszcie, czy samoorganizacja pomaga firmie w czasie kryzysu? Posłuchaj w najnowszym odcinku Z Warsztatu Lidera, nadawanego wciąż w trybie “no office”…
Podcast 41
Jak skutecznie zarządzać pracą w strukturze rozproszonej? Jakie główne zadania spoczywają na liderze działającym w wyjątkowo trudnych warunkach? Posłuchaj, jak zarządzać całą organizacją i poszczególnymi zespołami, aby nie popełniać błędów i zminimalizować negatywne skutki każdego kryzysu.
Podcast 40
O pracy zdalnej napisano już chyba wszystko. Tymczasem w najnowszym odcinku Leaders Island Podcast przedstawiamy trochę inny punkt widzenia. Czy komunikacja asynchroniczna oraz ograniczenie liczby spotkań służą pracy w rozproszeniu? Posłuchaj rozmowy z człowiekiem, który doskonale wie, jak skutecznie pracować bez biura!
Podcast 39
Podcast, w którym pokazujemy na przykładzie lidera, człowieka, który ma za sobą niejeden potężny kryzys, co robić, aby na koniec dnia zyskać zaangażowany zespół, który z pełnym zaufaniem skutecznie stawia czoło nadchodzącym problemom.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top