Skorzystaj z wiedzy i dobrych praktyk zaproszonych liderów.

Z Warsztatu Lidera

Ideą Leaders Island Podcast jest wspieranie rozwoju kariery naszych słuchaczy. Podczas rozmów przekazujemy wiele praktycznych wskazówek jak stać się bardziej efektywnym w swojej pracy. Zaproszeni goście to specjaliści z różnych branż, których łączy pasja do wykonywanej pracy oraz chęć dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Niezależnie od tego, na jakim etapie drogi zawodowej jesteś, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Posłuchaj naszych podcastów i czerp z nich inspirację do działania!

O nas - Leaders Island

Najnowszy podcast

Wypalenie zawodowe z perspektywy pracownika i lidera – Karolina Sochacz

Cykle tematyczne

Leaders Island Podcast

Podcast 50
Czy planujesz długoterminowo swoje życie rodzinne? A może, jak niestety większość z nas, wypierasz z rozważań przykrą konieczność z ostatecznym rozliczeniem wszystkich swoich zobowiązań? Zapraszam Cię w tym odcinku do głębszej refleksji nad życiem, odpowiedzialnością i poczuciem sprawczości i bezpieczeństwa...
Podcast 49
Jak budować psychologiczne bezpieczeństwo w ciągle zmieniającym się środowisku, czy cofanie obietnic jest budujące i jak rozwijać odporność, która pomoże podnieść się po przegranej bitwie? Liderze, zapraszamy na nasze podsumowanie The Global Leadership Summit i całego wyjatkowego roku 2020...
Podcast 48
Dobry project management działa jak sprawna lokomotywa, która napędza działanie organizacji, ale to również ciężki kawałek chleba, co może generować ogrom stresu i frustracji. Jak ogarnąć rzeczywistość projektową, aby czuć sprawczość i zaangażowanie zespołu? Konkretnie (i bez zbędnych treści) posłuchaj w dzisiejszym odcinku!
Podcast 47
Posłuchaj, jak z punktu widzenia lidera zadbać o indywidualne potrzeby swoich ludzi, wpływając inspirująco na ich wellbeing, a przez to na wzrost ich zaangażowania i motywacji.
Podcast 46
W wyczerpującej rozmowie z Mariuszem Chrapko, przedstawiamy sedno pojęć agile oraz scrum, opisując jak wygląda rozwój liderów w oparciu o te koncepcje… Posłuchaj, czy bycie liderem zwinnym, to odpowiedź na dzisiejsze czasy?
Podcast 45
Czy zadowolenie pracowników stanowi rzeczywistą wartość dodaną w firmie i na co się to przekłada? Posłuchaj najnowszego odcinka Z Warsztatu Lidera, aby dowiedzieć się jak budować szczęśliwe miejsca pracy, również w Twojej organizacji.
Podcast 44
W jaki sposób organizować proces rekrutacji, a następnie kierować informacje zwrotne, aby budować świadomy oraz wysoce performujący zespół? Posłuchaj w najnowszym odcinku Leaders Island Podcast “Z warsztatu lidera”.
Podcast 43
Jeśli szukasz skutecznego sposobu na opisanie tego, co definiuje misję, wizję oraz wartości Twojej firmy, posłuchaj tego odcinka i dowiedz się, co zrobić, aby nie oglądać na ścianie pustych sloganów, które nic nie znaczą, a zamiast tego stworzyć naturalne drogowskazy, które pomagają działać i podejmować decyzje w codziennej pracy Twojej i Twoich współpracowników.
Podcast 42
Czy postawa servant leadership sprawdzi się w obecnych wyjątkowych warunkach? Czy model zakładający otwartość oraz happiness at work działa w organizacji rozproszonej? Wreszcie, czy samoorganizacja pomaga firmie w czasie kryzysu? Posłuchaj w najnowszym odcinku Z Warsztatu Lidera, nadawanego wciąż w trybie “no office”…
Podcast 41
Jak skutecznie zarządzać pracą w strukturze rozproszonej? Jakie główne zadania spoczywają na liderze działającym w wyjątkowo trudnych warunkach? Posłuchaj, jak zarządzać całą organizacją i poszczególnymi zespołami, aby nie popełniać błędów i zminimalizować negatywne skutki każdego kryzysu.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top