Arystoteles Onassis

Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego inni nie widzą

Misją Leaders Island jest wspieranie liderów również poza salą szkoleniową. Zapraszamy do zapoznania się z serią artykułów dotyczącą leadershipu, zarządzania i rozwoju osobistego.

Wiedza / artykuły

Savoir-vivre konfliktu

Czy masz świadomość jaką czynnością zaczynasz i kończysz każdy kolejny dzień Twojego życia? To sytuacja, w której jesteś zmuszony do dokonywania wyborów i wynikająca z niej konieczność podejmowania decyzji. Tą sytuacją, powtarzającą się wielokrotnie każdego dnia, jest konflikt. Może on dotyczyć zarówno potrzeb, zasobów, interesów, wartości czy też relacji.

Czytaj więcej »
Z czym zmaga się młody menedżer?

Z czym zmaga się młody menedżer?

Kiedy przychodzi czas na awans, czujemy radość, poczucie spełnienia i zwyczajne ludzkie szczęście.Chwilę później zwykle włącza się ambicja. Ktoś docenił nasze starania, teraz nie możemy przecież zawieść! Jeśli zostaliśmy przyjęci na stanowiska menedżera w drodze rekrutacji, mamy sporo podobnych odczuć.

Czytaj więcej »
Twoje decyzje się liczą

Twoje decyzje się liczą

Czy zetknąłeś się już z tezą, że każda decyzja pracownika, menedżera czy właściciela firmy wpływa na jej wyniki i sytuację rynkową? Prowadzi to do zmiany optyki w zarządzaniu finansami. Podejście, w myśl którego głównym aktorem jest tutaj dyrektor finansowy, odchodzi do lamusa. W nowoczesnej firmie każdy staje się menedżerem finansowym w obszarze, którym zarządza i za który ponosi odpowiedzialność.

Czytaj więcej »

Sprawdź inne wartościowe treści

Podcast “Z Warsztatu Lidera”

Korzystaj z dobrych praktyk doświadczonych liderów.

The Light Book

Poznaj historie wybitnych liderów z całego świata.

Video

Bądź na bieżąco z tym,
co dzieje się w Li.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której
celem jest świadomy i mądry rozwój.
Scroll to Top