Skorzystaj z wiedzy i dobrych praktyk zaproszonych liderów.

Z Warsztatu Lidera

Ideą Leaders Island Podcast jest wspieranie rozwoju kariery naszych słuchaczy. Podczas rozmów przekazujemy wiele praktycznych wskazówek jak stać się bardziej efektywnym w swojej pracy. Zaproszeni goście to specjaliści z różnych branż, których łączy pasja do wykonywanej pracy oraz chęć dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Niezależnie od tego, na jakim etapie drogi zawodowej jesteś, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Posłuchaj naszych podcastów i czerp z nich inspirację do działania!

O nas - Leaders Island

Najnowszy podcast

Mindfulness dla liderów – jak czerpać korzyści z treningu uważności? – Patrick Kozakiewicz
Mindfulness dla liderów - jak czerpać korzyści z treningu uważności?

Cykle tematyczne

Leaders Island Podcast

Podcast 28
Podcast, w którym poszukujemy odpowiedzi na pytanie: Czy wiedza oraz związana z nią perspektywa spojrzenia na biznes pomaga, czy szkodzi w roli lidera? Sebastian na bazie własnych doświadczeń opowiada o tym w jaki sposób powinniśmy wykorzystywać własny potencjał.
Podcast 27
Podcast na temat eksperymentowania, podejmowania ryzyka w przewodzeniu, a przede wszystkim w doborze optymalnego stylu zarządzania dla organizacji. Poruszamy również temat samorozwoju pracowników i tego, jak oddziaływuje on na samodzielność i produktywność zespołu.
Podcast 26
Episode in which we talk about leadership habits. During conversation Chris admits that the XXI century is bringing us all kinds of challenges. He believes, that world needs a happy warriors, people who create some good in the world and they are not going to be discouraged simply, because that task may not be finished this month or even in their lifetime.
Podcast 25
Podcast o osiągnięciach sportowych i menedżerskich. Rozmawiamy na temat czynników zewnętrzych, które wpływają na jakość życia i kariery. Poruszamy temat zdrowia, diety oraz aktywności fizycznej.
Podcast 24
Podcast o wpływie doświadczenia na rozwój i potrzebę tworzenia zasad oraz procedur w organizacji. Podczas rozmowy Wojtek ilustruje wpływ procedur na kooperacje międzyzespołowe, ograniczenie stresu i budowę zespołowości.
Podcast 23
Podcast o tym, jak naprawdę wygląda praca menedżera. Rozmawiamy na temat pracy lidera w kontekście wspierania i wyszukiwania potencjału u pracowników. Ten podcast stanowi pełny opis tego, w jaki sposób słowa: „Przechodzisz w rolę lidera.” zmieniają życie zawodowe.
Podcast 22
Podcast, w którym mówimy o tym, w jaki sposób dostosować się do pozycji awansu, jak dobrać i wypracować najlepszy styl zarządzania dla poszczególnej grupy ludzi. Rozmawiamy na temat tego, w jaki sposób delegować zadania lub jakich narzędzi używać w pracy lidera.
Podcast 21
Podcast, w którym rozmawiamy o narzędziach, kompetencjach i schematach towarzyszących mediacjom. Kiedy rozwiązujemy konflikt, dobrze jest mieć pod ręką żelazne zasady, które będą nas prowadziły- w odcinku 10 kroków, które wpłyną na proces rozwiązywania problemów w firmie.
Podcast 20
Podcast o tematyce awansu oraz rozwoju kariery. Rozmawiamy o tym, w jaki sposób postrzegać otoczenie, wykorzystywać okazje do rozwoju i wyjść poza strefę komfortu.
Podcast 19
Podcast, w którym poruszamy tematykę skuteczności w biznesie. Mówimy o tym co sprawia, że jesteśmy bardziej produktywni i efektywni w działaniach. Rozmawiamy o aktywności fizycznej oraz wpływie dobrego poczucia na efektywność zawodową.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top