Skorzystaj z wiedzy i dobrych praktyk zaproszonych liderów.

Z Warsztatu Lidera

Ideą Leaders Island Podcast jest wspieranie rozwoju kariery naszych słuchaczy. Podczas rozmów przekazujemy wiele praktycznych wskazówek jak stać się bardziej efektywnym w swojej pracy. Zaproszeni goście to specjaliści z różnych branż, których łączy pasja do wykonywanej pracy oraz chęć dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Niezależnie od tego, na jakim etapie drogi zawodowej jesteś, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Posłuchaj naszych podcastów i czerp z nich inspirację do działania!

O nas - Leaders Island

Najnowszy podcast

Mindfulness dla liderów – jak czerpać korzyści z treningu uważności? – Patrick Kozakiewicz
Mindfulness dla liderów - jak czerpać korzyści z treningu uważności?

Cykle tematyczne

Leaders Island Podcast

Podcast 8
Podcast w którym rozmowa skupia się wokół odpowiedzialnych działań. Mówimy o tym, jak osiągnąć sukces? Artur podaje cztery, uniwersalne kryteria, od których zależny jest sukces firmy.
Podcast 7
Podcast, w którym poruszamy tematykę różnorodności w zespole. Patrzymy na nią szeroko od strony psychometrycznej, sprawności, kulturowej i pokoleniowej. Różne podejście w kwestii budowania zespołu oraz doboru pracowników.
Podcast 6
Podcast, w którym na pracę lidera patrzymy z perspektywy wielkich liczb i odpowiedzialności. Rozmawiamy o tym, co daje menedżerowi służebność, koncentracja na pracownikach i powściągliwość?
Podcast 5
Podcast w którym na proces tworzenia zespołu spojrzymy z punktu widzenia dowódcy wojskowych jednostek specjalnych. Mówimy o roli doświadczenia oraz wiedzy w osiąganiu efektywności nie tylko procesowej, ale również zadaniowej.
Podcast 4
Podcast, w którym skupiamy się na budowaniu kultury organizacyjnej, która jest integralną częścią biznesu i wpływa na prawie każdy aspekt działalności firmy. Definicja nowej kultury organizacyjnej. Zasady, na których powinna bazować organizacja.
Podcast 3
Podcast o tematyce komunikacji. Rozmawiamy o tym, w jaki sposób komunikować się ze współpracownikami, aby wywołać ich zaangażowanie, być skutecznym w przekazie. Podstawy tworzenia dobrej relacji z drugim człowiekiem.
Podcast 2
Podcast o metodykach zwinnych- Agile oraz „lean startup management”. Rozmawiamy o tym, jakie kroki powinien podjąć menedżer, aby rzeczywiście (a nie tylko powierzchownie) wdrożyć w swoim zespole metodyki zwinne.
Podcast 1
Podcast o tym jak sprawić, by w zarządzanej przez nas grupie ludzi zrodził się prawdziwy duch zespołowy. Zastanawiamy się czy mistrzostwo jest osiągnięciem zespołu, czy raczej indywidualnych osób? Mówimy o wartość pojedynczej osoby w zespole oraz o jego budowie.

Fuel your
leadership journey

Wybierz interesujący Cię obszar i wyrusz z nami w podróż, której celem jest świadomy i mądry rozwój.

Scroll to Top