Należy do obszaru

Akademia Komunikacji Menedżerskiej

Cykl warsztatów pogłębiających wiedzę dotyczącą komunikacji interpersonalnej. Program dla menedżerów, którzy ukończyli warsztat Komunikacja to Twoja Praca.

Akademia Komunikacji Menedżerskiej – Szkolenie z komunikacji
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższe szkolenia

Sprawdź się w codziennych sytuacjach i zyskaj gotowość do podjęcia nawet największych wyzwań komunikacyjnych
Prosimy o kontakt: biuro@leadersisland.com / Kraków (cały cykl - 6 spotkań, w sali)
9982 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Akademia Komunikacji Menedżerskiej – Szkolenie z komunikacji

Opis warsztatu

Warsztat „Komunikacja to Twoja praca” uświadomił Ci, że nigdy dość…. pracy nad komunikacją? Pójdź o krok dalej i skorzystaj z cyklu 6 warsztatów pod hasłem „Akademia Komunikacji Menedżerskiej”!  

Każdy z nich poświęcony jest innemu zagadnieniu. Łączy je wypróbowana metoda odgrywania scen z profesjonalnym aktorem, których nagrania następnie wspólnie analizujemy.

Zdziwisz się, jak wysoki jest poziom realizmu i emocji towarzyszących tym konfrontacjom. 

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program warsztatu - zakres merytoryczny

Akademia Komunikacji Menedżerskiej to cykl składający się z 6 odcinków realizowanych w odstępie 1-2 miesięcy. 

„Grać na emocjach”, czyli zapanuj nad nimi u siebie i u innych

Skoncentrujemy się na odczuciach, jakie towarzyszą Ci w typowych sytuacjach zawodowych. Zdobędziesz umiejętność zarządzania poprzez wyrażanie emocji i kształtowanie ich u współpracowników. Nasza metoda pozwoli Ci przeżyć realne emocje, zderzyć się z emocjami innych i wyciągnąć wnioski. Głębiej zrozumiesz siebie, nabierzesz świadomości stanów psychicznych i zaczniesz budować swój profil emocjonalny. Dzięki szkoleniu z komunikacji, w świecie przeżyć, który być może wydawał Ci się trudny do kontroli, odkryjesz sprzymierzeńców w budowaniu relacji i motywowaniu do działania!

„Odpowiednie dać rzeczy słowo”, czyli usprawnij język

Na kolejnym spotkaniu podnoszącym Twoje kompetencje komunikacyjne, skoncentrujemy się na tym, co mówić, aby być zrozumianym, przekonującym i budować obrazy za pomocą zdań. Popracujemy nie tylko nad Twoim sposobem wysławiania się, lecz także odkryjemy przed Tobą, co inni przekazują między słowami.

„Przemawiać gestem”, czyli o komunikacji niewerbalnej

Czy wiesz, co mówisz nawet wówczas, kiedy… milczysz? Zapewne nieczęsto masz okazję przyglądać się sobie z perspektywy zewnętrznego obserwatora. Damy Ci do tego okazję, zwracając uwagę na Twój repertuar gestów i postaw. Dlaczego ma to aż tak wielkie znaczenie? Bo tak naprawdę to właśnie gesty są dominującym elementem naszej komunikacji.

„Złość efektywności szkodzi”, czyli jak powstrzymać agresję

Twój przełożony podnosi głos. Współpracownik obraża się lub rzuca ironiczne komentarze. Klient bez skrępowania manifestuje złość. Jako menedżer na pewno często spotykasz się z zachowaniami agresywnymi. To zupełnie naturalne. Dlatego podczas czwartego spotkania nauczymy Cię, jak radzić sobie zarówno z agresją ze strony otoczenia, jak i tą, która budzi się w Tobie. Popracujemy także nad sposobami radzenia sobie ze stresem, jaki towarzyszy sytuacjom, w których pojawia się agresja.

„Zgoda buduje, niezgoda… też!”, czyli rzecz o konfliktach

Unikasz konfliktów jak ognia? Daj spokój, zacznij je wykorzystywać i czerpać z nich korzyści. Przecież są one nieodłącznym i często bardzo konstruktywnym elementem każdej relacji międzyludzkiej. Twoją rolą jako menedżera jest wykorzystywanie naturalnego zjawiska, jakim jest konflikt, do podnoszenia efektywności działania zespołu. Spór może przecież inspirować i podnosić kreatywność, a także dostarczać wiedzy o ludziach i relacjach.

„Dotrzeć do sedna sprawy”, czyli jak stosować indukcję menedżerską

Znowu masz dojmujące poczucie, że długa wymiana zdań raczej oddaliła, niż przybliżyła do istoty rzeczy? Podczas szóstego spotkania nauczymy Cię, jak sięgnąć głębiej, jak docierać do sedna sprawy. Jesteśmy bowiem przekonani, że aby przeprowadzić wartościową rozmowę, należy dotrzeć do intencji i potrzeb uczestników spotkania. Bez sięgnięcia do tej głębokiej warstwy relacji międzyludzkich nie sposób zrozumieć drugiej strony, a nawet… samego siebie.

Co wyniesiesz z warsztatu Akademia Komunikacji Menedżerskiej?

Poznaj opinie o Szkoleniu z komunikacji Kraków

Cykl warsztatów pogłębiających wiedzę dotyczącą komunikacji interpersonalnej.

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego szkolenia

Błażej Pasiut - - Mentorzy Leaders Island
Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

Zapisz się na szkolenie z komunikacji Kraków

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat: Akademia Komunikacji Menedżerskiej.
9982 PLN +23% VAT

FAQ

Najbliższy termin znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz poznać kolejne napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com
Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie szkoleń pod tym adresem.
W razie dodatkowych pytań napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com

Warsztat odbywa się stacjonarnie w Krakowie (ul. Podole 60) i trwa w przedziale 9:00 – 16:30 / 17.00 (z 1h przerwą na lunch). 

Warsztat ONLINE nie różni się niczym pod względem merytorycznym, ani pod względem dostarczanej wartości, w porównaniu ze szkoleniem w sali. Wszystkie elementy, które wpływaja na interaktywność warsztatu, zaangażowanie Uczestników oraz formę laboratoryjną tego doświadczenia zostały zachowane. Po warsztatach online zbieramy niezwykle entuzjastyczny feedback w naszych ankietach. 

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top