Należy do obszaru

Inteligencja Emocjonalna

Warsztat, podczas którego nauczysz się, jak rozwijać inteligencję emocjonalną i kształtować relacje ze współpracownikami w klimacie wzajemnego zrozumienia.
Szkolenie z rozwoju osobistego “Inteligencja emocjonalna”
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższe szkolenia

Wykorzystaj potencjał inteligencji emocjonalnej. Naucz się rozpoznawać emocje i świadomie nimi zarządzać.
19-20 czerwca 2024 / Kraków
(2 dni szkolenia, w sali)
2930 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Warsztat uczy jak rozwijać inteligencję emocjonalną

Opis warsztatu

Inteligencja Emocjonalna to dwudniowy warsztat, podczas którego zapraszamy Cię do swego rodzaju “laboratorium społecznego”, gdzie pod okiem doświadczonego mentora, będziesz miał/a okazję rozwinąć swoją inteligencję emocjonalną i nauczyć się skuteczniej oddziaływać na otoczenie poprzez tworzenie z innymi pozytywnych, świadomych relacji.

Poznaj

Podczas warsztatu czeka Cię szereg wyzwań, w których doświadczysz, jak ważna jest inteligencja emocjonalna w relacjach z innymi. Poznasz najważniejsze mechanizmy rządzące naszym myśleniem, emocjami i działaniami oraz dowiesz się, w jaki sposób podejmujemy decyzje.

Naucz się

Nauczysz się, jak budować i wykorzystywać inteligencję emocjonalną do rozwoju siebie i w relacjach z innymi. Otrzymasz konkretne wskazówki do tego, jak dzięki rozmowie podnieść jakość relacji i zwiększyć efektywność działania.

Wykorzystaj

Dowiesz się, jak mimo problemów, emocji i presji czasu, opanować myśli, uporządkować przekaz i skutecznie komunikować swoje intencje, równocześnie uważnie słuchać, obserwować a przez to świadomie kreować relacje w Twoim środowisku. Zdobytą wiedzę i doświadczenie, będziesz mógł/mogła z łatwością zastosować w przestrzeni zawodowej oraz prywatnej.

Weź udział w warsztacie i wykorzystaj inteligencję emocjonalną do rozwoju siebie i swojego otoczenia. 

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program warsztatu - zakres merytoryczny

Inteligencja Emocjonalna to warsztat skupiający się na emocjach, uważności i schematach działania w relacjach społecznych. 

Wiedza

Podczas warsztatu, mentor prowadzący przekaże Ci rzetelnie zweryfikowaną wiedzę naukową. Poznasz i zrozumiesz mechanizmy wpływające na nasze emocje oraz sposób myślenia i działania w interakcjach społecznych. Nauczysz się jak świadomie i skutecznie komunikować się w relacjach ze współpracownikami oraz klientami.

Praktyka

Weźmiesz udział w praktycznych ćwiczeniach wykorzystujących elementy symulacji wysokiej wierności, podczas których przekonasz się, jak ważna jest inteligencja emocjonalna w relacjach z innymi. Pozwoli to na określenie Twoich zasobów, a także obszarów do rozwoju. Podczas podejmowanych wyzwań doświadczysz tego, jak duży masz wpływ na swoje otoczenie i sposób myślenia osób, z którymi rozmawiasz.

Doświadczenie mentora

W ciągu tych dwóch dni skorzystasz z warsztatu pracy i wieloletniej praktyki mentora prowadzącego, który podzieli się z Tobą doświadczeniem pracy z ludźmi w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, gdzie uważność, świadomość i inteligencja emocjonalna są podstawą efektywnego działania i skutecznej pomocy. Wspólnie przejdziecie przez sytuacje typowe dla Twojego środowiska pracy.

Narzędzia do codziennej komunikacji

Udział w ćwiczeniach bazujących na sytuacjach zbliżonych do Twojej zawodowej rzeczywistości, pozwoli Ci w bezpiecznym otoczeniu dokonać refleksji i korekty swoich sposobów myślenia, nawyków komunikacyjnych i schematów działania w relacjach społecznych. Dzięki temu będziesz wyposażony/-a w wiedzę i praktyczne narzędzia, z których z łatwością skorzystasz w pracy i życiu prywatnym.

Co wyniesiesz z warsztatu Inteligencja emocjonalna?

Poznaj opinie o szkoleniu z rozwoju osobistego

Warsztat uczy jak rozwijać inteligencję emocjonalną i kształtować relacje ze współpracownikami w klimacie wzajemnego zrozumienia.

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego szkolenia

Błażej Pasiut - - Mentorzy Leaders Island
Błażej Pasiut

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność.

Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z kryzysami i rozwiązywania konfliktów zdobyłem w sposób najbardziej ekstremalny: jako mediator i negocjator kryzysowy. Od lat profesjonalnie wspieram innych w podejmowaniu decyzji, których stawką bywa ludzkie życie.

Zapisz się na szkolenie z rozwoju osobistego Kraków

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat : „Inteligencja emocjonalna”.
19-20 czerwca 2024 / Kraków
(2 dni szkolenia, w sali)
2930 PLN + 23% VAT

FAQ

Najbliższy termin znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz poznać kolejne napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com
Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie szkoleń pod tym adresem.
W razie dodatkowych pytań napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com

Warsztat odbywa się stacjonarnie w Krakowie (ul. Podole 60) i trwa w przedziale 9:00 – 16:30 / 17.00 (z 1h przerwą na lunch). 

Warsztat ONLINE nie różni się niczym pod względem merytorycznym, ani pod względem dostarczanej wartości, w porównaniu ze szkoleniem w sali. Wszystkie elementy, które wpływaja na interaktywność warsztatu, zaangażowanie Uczestników oraz formę laboratoryjną tego doświadczenia zostały zachowane. Po warsztatach online zbieramy niezwykle entuzjastyczny feedback w naszych ankietach. 

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top