Należy do obszaru

Indywidualna skuteczność zespołowa

Skorzystaj z wiedzy jednostek specjalnych, aby osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty w pracy.

Leaders Island Podcast Ekstremalnie skuteczne zespoły projektowe
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższy warsztat

Warsztat dla osób pracujących projektowo. Sprawdź jak działasz, reagujesz i wspierasz zespół w pracy projektowej.
Prosimy o kontakt: biuro@leadersisland.com / Kraków
4175 PLN + 23% VAT

Szukasz programu dla grupy liderów w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Indywidualna skuteczność zespołowa

Opis warsztatu

Codzienne wyzwania szefa zespołu, czy projektu – planowanie, podejmowanie decyzji, delegowanie uprawnień i monitorowanie postępów przy deficycie czasu, informacji i relacji – to modelowe sytuacje stresowe i niekomfortowe. Jeśli nie wyszkolono Cię do działania pod presją (nie zawsze nawet do końca uświadomioną), może ona nadmiernie pochłaniać Twoje zasoby. Gdy „walczysz” zamiast zmierzać do celu, doświadczasz spadku efektywności w roli zarządzającego – lidera.

Popraw swoją skuteczność

Podczas warsztatu podniesiemy Twoją indywidualną skuteczność przywódczą i projektową, a także efektywność osobistą, przez identyfikację granicznych poziomów odporności na stres i zdolności radzenia sobie z typowymi trudnościami w pracy z zespołem zadaniowym.

Poznaj swoje limity

Kiedy już bowiem poznasz swoje limity poznawcze i decyzyjne, a następnie nauczysz się, jak je przekraczać, przeniesiemy uwagę z Ciebie na Twoich ludzi.

Stwórz efektywny zespół

Dowiesz się, jak stworzyć efektywny, zgrany team od etapu rekrutacji przez wzmacnianie zaufania w warunkach „konstruktywnego” stresu, aż po podtrzymywanie zaangażowania współpracowników.

Podczas warsztatu opowiemy również o tym, jak nastawić ludzi na pracę zespołową przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu ich cech indywidualnych, co jest świętym Graalem każdego lidera. Przyświeca nam myśl gen. Normana Schwarzkopfa mówiąca, że „Nie trzeba bohatera, żeby posłać ludzi do walki. Trzeba bohatera, aby być jednym z tych, którzy idą walczyć”.

Trailer warsztatu

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Program warsztatu - zakres merytoryczny

Przed dwudniowym warsztatem wypełnisz test oparty o renomowane narzędzia psychometryczne, który pozwoli określić Twój styl myślenia i działania.

Wyzwania projektowe

Pierwszego dnia warsztatu zapraszamy Cię do nieszablonowego miejsca, gdzie będziesz rozwiązywał szereg niebanalnych wyzwań w sytuacji projektowej. Zaangażowanie, praca zespołowa, współzależność i testowanie indywidualnej wiarygodności będzie Twoim pierwszym krokiem do uzyskania wyższej samoświadomości i skuteczności zadaniowej.

Pogłębiona autoanaliza

Dzień drugi rozpocznie omówienie wyników testów oraz Twojego zachowania z poprzedniego dnia. Pogłębioną autoanalizę wesprzemy jasnymi wskazówkami, jak optymalnie korzystać z własnego potencjału (i możliwości swojego zespołu) także w niesprzyjających okolicznościach. Uzyskasz wiedzę, kompetencje i narzędzia, które podniosą Twoją indywidualną efektywność i skuteczność zespołową na wyższy poziom wykonawczy.

Doświadczenie mentora

W drugim dniu Wojciech „Wery” Wereszko podzieli się również własnym doświadczeniem. Tu najlepiej oddać głos jemu samemu: „Opowiem Ci o mojej drodze i spostrzeżeniach jako człowieka, który był częścią większej całości, który od wewnątrz poznał wspierającą kulturę organizacji złożonej z wyspecjalizowanych indywidualności, kreujących wartość dodaną w warunkach ekstremalnego stresu oraz deficytu czasu i informacji.

Zespoły zadaniowe

“Opowiem o zespołach zadaniowych narażonych na skrajne emocje, w których „team spirit” to coś więcej niż tylko oklepane hasło. O ludziach zdeterminowanych w dążeniu do celu, dla których sukces zespołowy jest ważniejszy niż indywidualny. O procesie rozwojowym i budowaniu zespołów spójnych na poziomie koncepcyjnym i wykonawczym”.

Co wyniesiesz z warsztatu o motywacji wewnętrznej?

Podczas warsztatu dowiesz się, jak w oparciu o metodykę zaczerpniętą z dowodzenia i kierowania zespołami, narażonymi na skrajny stres, zbudować skuteczny i zdeterminowany team. Podniesiemy Twoją indywidualną skuteczność przywódczą i projektową przez dogłębne odpowiedzi na pytania takie jak: 

Zrozumiesz, jak korzystać z adrenaliny w sytuacjach kryzysowych, deficytach czasu, informacji i relacji międzyludzkich.

Nauczymy Cię jak stawiać czoła wyzwaniom projektowym i pracy w środowisku rozproszonym.

Dowiesz się, gdzie Twoje indywidualne predyspozycje będą najbardziej pożądane w pracy projektowej.

Dla kogo jest ten warsztat?

Przez rok projektowaliśmy ten warsztat dla osób pracujących projektowo, którzy chcą dowiedzieć się lub nauczyć: 

Poznaj opinie o warsztacie

Poznaj rekomendacje dziesiątek zadowolonych specjalistów.

Poznaj mentora tego szkolenia

Wojtek “Wery” Wereszko mentor w Ledaers Island
Wojciech “Wery” Wereszko

Szlify bojowe w zakresie planowania, dowodzenia i motywowania zdobyłem w… mundurze. Zanim rozpocząłem swoją misję dla biznesu, byłem oficerem Jednostki Wojskowej GROM i Formoza z ponad 20-letniem stażem zawodowej służby wojskowej.

Dowodziłem Polskim Kontyngentem Wojskowym w Zatoce Perskiej oraz w trakcie misji ISAF w Afganistanie. W ostatnim okresie służby planowałem i organizowałem proces szkolenia w zakresie bojowego wykorzystania operatorów jednostek specjalnych.

Posłuchaj podcastu i dowiedz się więcej

Zapisz się na warsztat

Indywidualna skuteczność zespołowa.

Jesteś o krok od rozwoju!  Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat „Indywidualna skuteczność zespołowa".
Prosimy o kontakt: biuro@leadersisland.com / Kraków
4175 PLN + 23% VAT

FAQ

Wierzymy, że człowiek rozwija się poprzez podnoszenie sobie i zespołowi poprzeczki, metodą małych konkretnych kroków. Dlatego nie oczekuj szczególnie pierwszego dnia miękkiej kanapy i puchowych poduszek. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Proponujemy Ci warsztat a nie misję bojową. Nie masz co liczyć na traumę. Z pewnością zapamiętasz ten warsztat na długo.

Absolutnie nie. Praca zespołowa i projektowa nie zna płci – liczy się skuteczność i wartość dodana wnoszona przez każdego członka zespołu.

Oczywiście tak. Udział znającego się zespołu w warsztatach da możliwość podniesienia efektywności i samoświadomości zespołu oraz każdego członka zespołu.

Najbliższy termin znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz poznać kolejne napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com / info@trueleader.pl

Wszystkie informacje znajdziesz w naszym regulaminie szkoleń pod tym adresem.
W razie dodatkowych pytań napisz do nas na adres: biuro@leadersisland.com/ info@trueleader.pl

Zapraszamy Cię do Krakowa i Warszawy. Warsztat trwa w przedziale 9:00 – 17.30 / 18.00.

Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top