Monitorowanie postępów

“Nie ma skrótów w budowaniu zespołu na dany sezon. Fundament buduje się cegła po cegle” Kiedy masz już zbudowaną chociaż część fundamentu, warto wiedzieć jak Twojemu zespołowi idzie budowanie własnych kompetencji, praca nad projektem, zadaniami. Przydadzą Ci się do tego narzędzia z zakresu monitorowania postępów. Czy wiesz na jakim etapie jesteście?

Narzędzia z zakresu:
Monitorowanie postępów

Zespół

Start/stop/continue

To proste w przeprowadzeniu narzędzie, z którego można skorzystać przy prowadzeniu spotkań typu: retrospektywa, 1:1, rozmowa okresowa, czy analiza biznesowa. Nie wymaga dużo przygotowań, a otwiera dyskusję. Co chciał/abyś, żeby zaczęło się dziać w Twojej pracy liderki/a?

Czytaj więcej
Zespół

Co poszło dobrze, co można poprawić

Proste narzędzie pobudzające do refleksji nad zakończonym zadaniem, projektem, przy ocenie postępów, lub rozmowie feedbackowej. Wiele zastosowań, wszystkie związane z rozwojem. Czy jest coś, co możesz poprawić w pracy swojego zespołu?

Czytaj więcej
Zespół

Życzenia / doceniam / ryzyko / zagadki

Proste narzędzie do wykorzystania z zespołem, kiedy rozmawiacie o skończonym projekcie, sprincie, zadaniu, czy dowiezionym celu. Przydaje się też do rozmów w zespole o współpracy na co dzień. Czy wiesz, co Twój zespół postrzega jako ryzyko?

Czytaj więcej
Zespół

Matryca Kompetencji

Matryca kompetencji (skill matrix) to przedstawienie graficzne istotnych dla pracy danej osoby i całego zespołu umiejętności pracownika. Narzędzie może być w swojej formie proste, jak i mocno rozbudowane. Czy masz w swojej organizacji dostępne matryce dla stanowisk Twoich współpracowników?

Czytaj więcej
Scroll to Top