Doradztwo – podejście Leaders Island

Home > Doradztwo – podejście Leaders Island

W przestrzeni Leaders Island realizujemy gotowe warsztaty i szkolenia, które od wielu lat potwierdzają, że stanowią skuteczną odpowiedź na potrzeby szkoleniowe specjalistów, menedżerów oraz liderów.

Poza szkoleniami i warsztatami, w naszej ofercie znajduje się kompleksowy program skierowany do młodych liderów oraz bardziej doświadczonych menedżerów. To precyzyjnie zaprojektowany proces który znacząco podniesie kompetencje liderskie i ułatwi efektywne kierowanie zespołem.

Nasz program Leading a Winning Team wzmacnia w codziennej pracy osoby w różnych rolach: Lider, head of, Product Manager itp, definiując odpowiedzialność za zespół lub grupę ludzi, z którymi pracuje. To nie nazwa, tylko praca dobrego lidera realizuje się w skutecznych relacjach ze współpracownikami.
Podczas realizowanego programu kładziemy duży nacisk na budowanie spójności wewnętrznej lidera, gdyż efektywność działań związanych z prowadzeniem innych do celu wymaga od lidera świadomości własnego potencjału, przekonań celu i kontekstu, w którym działa.
Podczas realizowanych programów wspieramy liderów i menedżerów w zdobywaniu umiejętności skutecznego włączania każdego członka zespołu we wspólne działanie, w oparciu o jego indywidualny potencjał.

Poza warsztatami, szkoleniami, programem rozwojowym dla menedżerów i liderów wspieramy indywidualnie liderów oraz całe organizacje w wyzwaniach, z którymi się mierzą na co dzień. Oferujemy nasze usługo doradcze, podpowiadając m.in., jak zarządzać efektywnością, czy też procesem zmian.
Patrząc na organizację, widzimy zespoły i liderów odpowiedzialnych za realizację strategii. Dlatego na co dzień doradzamy: jak zrozumieć, zorganizować i zmotywować ludzi do wspólnej pracy, aby z sukcesem zrealizować strategię i osiągnąć postawione cele.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz na mail: biuro@leadersisland.com lub przez formularz:

Zobacz inne nasze szkolenia

Opinie o szkoleniach

Szkolenie z Komunikacji to najlepsze szkolenie, na jakimkolwiek byłam. Intensywność i poziom merytoryczny jest wprost nie do opisania. Trener Błażej to niesamowicie ciepła, serdeczna osoba, a przy tym cechuje go ogromna wiedza i profesjonalizm. Grupa biorąca udział w treningu była niewielka, dlatego atmosfera panująca podczas szkolenia była intymna i kameralna. Szkolenie nie składało się z dużej ilości teorii, ale za to zawierało masę praktycznych ćwiczeń, które nierzadko zmuszały do wyjścia poza strefę komfortu.

Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w tym wspaniałym szkoleniu, które zostanie w mojej pamięci na bardzo długo.

 

Agnieszka Więckowska

Dyrektor sprzedaży

Dziękuję! Za te cztery ciekawe spotkania, które pozwolą mi odważniej podejmować działania w zakresie zarządzania (choć nie tylko). Uczestniczyłam w kilku, a może i więcej szkoleniach. Żadne nie było dla mnie tak interesujące, dobrze przygotowane i poprowadzone. Aż mi milej pracować nad sobą

 

Zobacz więcej rekomendacji

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X