JAK ZBUDOWAĆ JEDNĄ Z NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ ORGANIZACJI IT Konrad Weiske Leaders Island Podcast 74

Leaders Island Podcast 74

Jak zbudować jedną z najszybciej rozwijających się organizacji IT?

Odcinek 74 podcastu Z Warsztatu Lidera „Jak zbudować jedną z najszybciej rozwijających się organizacji IT?” to rozmowa z Konradem Weiske – menedżerem z dwudziestoletnim doświadczeniem, współzałożycielem i prezesem Spyrosoft S.A. Konrad działa w branży IT od 2002 roku zdobywając doświadczenie w kraju oraz za granicą. Pracował zarówno dla takich gigantów jak IBM, Vodafone, Microsoft czy Nokia, jak i dla polskich firm świadczących usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie.

Po kilkuletniej karierze w zarządzie jednego z największych polskich software house’ów postanowił założyć własny biznes. W 2016 roku powstał Spyrosoft. Budowaniu firmy towarzyszyła idea stworzenia wyjątkowego środowiska pracy, angażującego najlepszych specjalistów w najciekawsze projekty i technologiczne wyzwania. Obecnie Grupa Spyrosoft to liczący ponad 1400 współpracowników i notowany na GPW dostawca oprogramowania na zamówienie dla klientów z całego świata.

Od września 2018 Konrad, w roli wiceprezesa SoDA (Software Development Association Poland), działa na rzecz rozwoju i integracji polskiego sektora usług IT.

Nastawienie na wzrost i patrzenie w przyszłość to dominująca perspektywa, jaką obierają liderzy.

Jak zbudować firmę, która z sukcesami rozwija się w zaskakującym tempie? W jaki sposób kształtować środowisko pracy, które przyciąga i utrzymuje zaangażowanych specjalistów? Co jest najważniejsze w budowaniu tożsamości firmy?

Jeśli chcesz mieć wgląd w dużą organizację IT od środka i poznać kulisy jej szybkiego wzrostu z perspektywy lidera i współzałożyciela, to koniecznie wysłuchaj rozmowy z Konradem Weiske – praktykiem w obszarze szybkiego wzrostu.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

  • Jak stworzyć wyjątkowe środowisko pracy przyciągające zaangażowanych specjalistów?
  • Jaka jest rola lidera w tworzeniu skutecznej organizacji?
  • Jak dobrać odpowiedni model działania i cel?
  • Co jest konieczne do zapewnienia niezwykle szybkiego rozwoju organizacji?
  • Z jakimi wyzwaniami mierzy się szybko rozwijająca się organizacja?

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

The LiGHT Book 2
Ostatnio dodane odcinki podcastu
 

Dołącz do społeczności Leaders Island
i otrzymaj na starcie bezpłatnie poradnik
10 zasad skutecznego menedżera

X
X