Podcast 74

Jak zbudować jedną z najszybciej rozwijających się organizacji IT? – Konrad Weiske

Subskrybuj:

Jak zbudować jedną z najszybciej rozwijających się organizacji IT?

Odcinek 74 podcastu Z Warsztatu Lidera „Jak zbudować jedną z najszybciej rozwijających się organizacji IT?” to rozmowa z Konradem Weiske – menedżerem z dwudziestoletnim doświadczeniem, współzałożycielem i prezesem Spyrosoft S.A. Konrad działa w branży IT od 2002 roku zdobywając doświadczenie w kraju oraz za granicą. Pracował zarówno dla takich gigantów jak IBM, Vodafone, Microsoft czy Nokia, jak i dla polskich firm świadczących usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie.

Po kilkuletniej karierze w zarządzie jednego z największych polskich software house’ów postanowił założyć własny biznes. W 2016 roku powstał Spyrosoft. Budowaniu firmy towarzyszyła idea stworzenia wyjątkowego środowiska pracy, angażującego najlepszych specjalistów w najciekawsze projekty i technologiczne wyzwania. Obecnie Grupa Spyrosoft to liczący ponad 1400 współpracowników i notowany na GPW dostawca oprogramowania na zamówienie dla klientów z całego świata.

Od września 2018 Konrad, w roli wiceprezesa SoDA (Software Development Association Poland), działa na rzecz rozwoju i integracji polskiego sektora usług IT.

Nastawienie na wzrost i patrzenie w przyszłość to dominująca perspektywa, jaką obierają liderzy.

Jak zbudować firmę, która z sukcesami rozwija się w zaskakującym tempie? W jaki sposób kształtować środowisko pracy, które przyciąga i utrzymuje zaangażowanych specjalistów? Co jest najważniejsze w budowaniu tożsamości firmy?

Jeśli chcesz mieć wgląd w dużą organizację IT od środka i poznać kulisy jej szybkiego wzrostu z perspektywy lidera i współzałożyciela, to koniecznie wysłuchaj rozmowy z Konradem Weiske – praktykiem w obszarze szybkiego wzrostu.

Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Jak słuchać Podcastów? Sprawdź tutaj

Sprawdź The Light Book:

Misją Leaders Island jest przekazywanie dobrych praktyk liderskich. Zależy nam na wsparciu liderów również po zakończeniu sesji szkoleniowej, dlatego każdy z uczestników otrzyma od nas The Light Book – zbiór 52 felietonów napisanych przez wybitnych liderów z całego świata. 

Ostatnio dodane odcinki podcastu

Scroll to Top