Należy do obszaru

Zarządzanie czasem i delegowanie

4-godzinny warsztat online, na którym poznasz skuteczne narzędzia pomagające w zarządzaniu sobą w czasie, ustalaniu priorytetów i delegowaniu zadań. Nauczysz się technik, które pozwolą Ci na zainwestowanie odzyskanego czasu w strategiczne zadania i rozwój zespołu.
Zarządzanie czasem i delegowanie - warsztat online - Leaders Island
najbliższe szkolenia - Leaders Island

Najbliższe szkolenia

Wykorzystaj potencjał skutecznego planowania czasu, aby pracować według priorytetów, działać spokojniej i delegować efektywniej.
Prosimy o kontakt: biuro@leadersisland.com / ONLINE
745 PLN + 23% VAT

Szukasz krótkich programów dla pracowników w Twojej firmie?

Jeśli chcesz poznać ofertę na to krótkie szkolenie w formie dostosowanej do Twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@leadersisland.com

Spis treści

Spis Treści

Opis warsztatu

Lider funkcjonuje w świecie zadań i jest włączony w sieć współzależności tworzonych przez osoby z jego zespołu oraz innych liderów w organizacji.  

W trakcie tego 4-godzinnego warsztatu online, nasz mentor przedstawi praktyczne modele wspierające zarządzanie czasem i delegowanie zadań w ramach zespołu, jak i w górę struktury organizacyjnej. Celem spotkania będzie również przekazanie uczestnikom narzędzi pomocnych w osiąganiu jasności i przejrzystości procesu podejmowania decyzji, nadawaniu priorytetów i realnej oceny istotności pojawiających się wyzwań.

Poznaj

Podczas warsztatu czeka Cię szereg ćwiczeń i praktyk, w których doświadczysz, jak ważna jest umiejętność zarządzania czasem skutecznie i efektywnie.

Zainspiruj się

Nauczysz się konkretnych narzędzi do ustalania priorytetów i delegowania zadań. Otrzymasz cenne wskazówki i przećwiczysz umiejętność kontrolowania własnego czasu.

Wykorzystaj

Dowiesz się, jak mimo presji czasu, problemów, mnogości zadań i kontekstów, uporządkować pracę swoją i swoich współpracowników. Będziesz mogła/mógł wykorzystać tę wiedzę w życiu zawodowym i prywatnym, a większa świadomość i umiejętności pomogą Ci lepiej zarządzać zespołem w czasach chaosu i zmiany oraz lepiej zadbać o siebie w stresie.

Motorola
Mitsubishi logo
Lufthansa logo
Miquido logo
Hitachi logo
Brainly logo
GE Healthcare logo
Ocado Technology logo

Co cię czeka?

Zarządzanie czasem i delegowanie to 4-godzinny warsztat online (po polsku lub angielsku), na którym przekażemy Ci wiedzę pochodzącą z doświadczenia praktyków. 

Wiedza

Podczas warsztatu, mentor prowadzący przekaże Ci wiedzę na temat pracy z zadaniami i tematami, których mnogość “atakuje Cię” na co dzień. Nauczysz się jak świadomie pracować z dostępnym czasem, żeby być bardziej skutecznym liderem i współpracownikiem.

Praktyka

W trakcie 4-godzinnej sesji online z mentorem weźmiesz udział w ćwiczeniach praktycznych, rozpoznasz własne obszary do rozwoju oraz dostaniesz wskazówki do codziennej pracy.

Narzędzia

Poznasz konkretne narzędzia i ćwiczenia w trakcie sesji w bezpiecznym otoczeniu. Materiały do warsztatu zapewnią Ci też punkt odniesienia i zbiór wiedzy, z którego z łatwością skorzystasz w pracy i życiu prywatnym.

Doświadczenie mentora

W trakcie sesji skorzystasz z wieloletniego doświadczenia mentora na co dzień pracującego w środowisku korporacyjnym, ale też w świecie sportu i harcerstwa.

Program sesji

Celem szkolenia jest wyposażenie liderów w umiejętności i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania czasem i delegowania zadań. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak:
  • Określać priorytety i planować swój czas
  • Unikać rozpraszaczy i koncentrować się na ważnych zadaniach
  • Efektywnie delegować zadania innym osobom
  • Motywować i rozwijać członków zespołu
  • Ustanawiać jasne cele i oczekiwania
  • Monitorować postępy i dokonywać korekt w razie potrzeby

Moduł 1: Zarządzanie czasem

- Czym jest efektywne zarządzanie czasem?
- Identyfikacja pochłaniaczy czasu
- Techniki planowania i ustalania priorytetów

Moduł 2: Delegowanie

- Korzyści z delegowania
- Kiedy delegować i komu delegować
- Jak skutecznie delegować zadania
- Delegowanie a kontrola

Korzyści z udziału w szkoleniu:

- Uczestnicy nabędą umiejętności efektywnego zarządzania czasem i delegowania zadań.
- Nauczą się identyfikować i eliminować pochłaniacze czasu.
- Będą w stanie ustalać priorytety i planować swój czas w sposób optymalny.
- Zdobędą umiejętność skutecznego delegowania zadań innym osobom.
- Nauczą się budować zaufanie i motywować członków zespołu.
- Będą w stanie monitorować postępy i dokonywać korekt w razie potrzeby.

Co wyniesiesz z tego warsztatu?

Poznaj mentora tego warsztatu

Dawid Ostręga

Nie jestem szkoleniowcem, „coachem” ani teoretykiem. Jestem specjalistą od budowania zespołów, czego dowiodłem w wielu miejscach i różnych dziedzinach.

Zarządzałem w firmach takich jak EPAM System, IBM, SolarWinds czy SKK. Stworzyłem od podstaw cztery centra deweloperskie w Krakowie.

Na tym warsztacie – poprzez ćwiczenia – przekazuję praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania sobą w czasie, ustalania priorytetu, delegowania zadań i odpowiedzialności, wraz z analizą ryzyka. 

Posłuchaj podcastu z mentorem tego warsztatu i dowiedz się więcej o budowaniu zespołu

Zapisz się na warsztat online

Zarządzanie czasem i delegowanie

Jesteś o krok od uwolnienia swojego czasu! Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na warsztat “Zarządzanie czasem i delegowanie”.
Prosimy o kontakt: biuro@leadersisland.com / ONLINE
745 PLN + 23% VAT
Leaders Island szkolenia
Leaders Island szkolenia

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na adres: biuro@leadersisland.com
Możesz również zadzwonić na numer: tel: +48 669 530 113

Scroll to Top